PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 800
ocen
7,2 10 1 128800
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

W zwiastunie ta "przyjaźń" wyglądała mi na coś więcej. I 116 (16) lat to już chyba nie jest
dziewczynka, ale mniejsza z tym.;) Kto z Was widział już wie. Czy między nimi rzeczywiście była
tylko przyjaźń? Proszę o odpowiedzi bez spoilerów :D

Hmm bez spoilerów powiadasz :) - tak między nimi jest coś więcej niż przyjaźń i celem wyjaśnienia Mavis ma 118 lat, w filmie ukazane są właśnie jej 118 urodziny.

użytkownik usunięty
saga_2

118 lat no to już kobitka... Filmweb powiada że 116. Trzeba będzie jakoś poprawić :)

ocenił(a) film na 9

filmweb sugeruje też, że to Mavis wprowadziła Johnniego między potwory, podczas gdy przez znaczną część filmu miał on do czynienia bardziej z Draculą niż z nią, i.... no i właśnie musiałam zedytować ten komentarz, ponieważ przypomniało mi się, że chciałaś bez spoilerów ;p

użytkownik usunięty
queenmother

Bardzo chcę obejrzeć ten film i chcę mieć niespodziankę, więc dlatego proszę bez spoilerów ;P :)

Gorąco Ci polecam. Film jest świetny, ubawić się można, ale też wnioski też jakieś można z niego wyciągnąć - oczywiście jeśli ktoś chce :). Dracula genialny, ale mi osobiście podoba się rodzinka Wilkołaka :D jego dzieciaki są ekstra :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones