PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 810
ocen
7,2 10 1 128810
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Średniak

ocenił(a) film na 5

Kiedyś, jakieś 10 - 20 lat temu filmy animowane miały w sobie " to coś". Teraz natomiast większość z nich to albo bajki przeznaczone dla najmłodszych, albo nudne kino, bez wciągającej historii, klimatu i tak naprawdę o niczym. Co do samego filmu, to animacja świetna, natomiast reszta nudna, bez klimatu i mało zabawna. Postacie nieciekawe, a sama historia przewidywalna i bez polotu, na szczęście jest w niej morał. Oczywiście szanuje zdanie innych. Moja ostateczna ocena to naciągane 5.

użytkownik usunięty
ukaniulz

Jak dla mnie bardzo dobre było zachowanie cech wampirów (oczywiście trochę naciągane pod koniec ostatniej sceny z samolotem kiedy wampir pali się dość długo), a co do fabuły to według mnie trzyma się kupy i jest dosyć sensowna, nie musi być jakoś nadmiernie rozwinięta na szczebel trylogii czy serii. Z klimatem nie wiem o co ci chodzi... bo nie rozumiem braku klimatu w tym filmie, może jak uzasadnisz bardziej...

ocenił(a) film na 5

Co do fabuły to chodziło mi o to, że jak dla mnie jest nudna, mało wciągająca i przewidywalna. Nie miałem na myśli, że jest za słabo rozbudowana. Po prostu nic mnie w tym obrazie nie porwało. Co do klimatu... uważam, że jest mało emocjonujący, zabawny i, że jako całość nie zostało to w odpowiedni sposób przedstawione. Ciężko mi to wytłumaczyć. "Klimat" to wysoce subiektywne odczucie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones