PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 800
ocen
7,2 10 1 128800
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

1/10

ocenił(a) film na 1

FIlm jest żenujący. ocena "nieporozumienie" idealnie oddaje to czym jest ten film. Żarty typu
"wypinanie tyłka" mogą bawić czterolatki, ale to że tyle osób pisze tu o tym jak to uśmiech nie
schodził im z twarzy jest po prostu zaskakujące. Dno den. Sceny pościgów na stołach albo
różnych pogodni zastosowane były nie wiadomo po co, może po to żeby przedłużyć moje męki,
może po to żeby zaprezentować efekty 3D. Ten "film" ma sie nijak do produkcji Pixara lub
Dreamworks. jak już wspomniałem wystawiam śmiałe 1/10

ocenił(a) film na 9
novakowsky

Dla mnie rewelacja.Ta bajka ma znakomite tempo i jest szalenie błyskotliwa.Mamy tu całą masę wspaniałych gagów i cały przekrój przeróżnych sympatycznych potworów.Już dawno nie widziałem tak dobrej współczesnej bajki.Znakomita rozrywka gwarantowana,nawet ponuraków powinna rozbawić.

ocenił(a) film na 9
disco_man

Popieram w całości.

disco_man

popieram!!

ocenił(a) film na 1
disco_man

Dla mnie w tym filmie było za dużo niesmacznych dowcipów - o kupie, o puszczaniu bąków, sikaniu na meble, poza tym tort z robalami - to obrzydliwe. Tak samo duża część potworów jest odrażająca, co czyni oglądanie ich nieprzyjemnym. I ogólny chaos z ujęciami - za dużo zbliżeń, za dużo szybkich "przejazdów kamery" po dużym obszarze. Owszem, ogólny zarys historii jest niezły, a niektóre żarty są fajne, część postaci jest ciekawa, tak jak motyw nadopiekuńczego rodzica i potomstwa chcącego się wyrwać z domu i poznać świat i ludzi, a efekty specjalne bez zarzutu - niestety jako całość film ma dla mnie zbyt wiele niesmacznych elementów. Po prostu nie lubię kloacznego humoru, żartów ani widoków, przy których nie da się jeść kolacji, tylko raczej ma się odruch wymiotny. Żeby film się dobrze oglądało, musi być przyjemny w odbiorze - a ten taki nie jest.

Nie twierdzę, że wszystko w tym filmie jest złe, ale po prostu nieprzyjemnych rzeczy jest zbyt wiele. Nie ten rodzaj humoru. No ale w sumie czego innego się spodziewać po Tartakowskim - twórcy "Laboratorium Dextera", też będącego mózgotrzepem. Gdyby zmienił styl i całkowicie zrezygnował z niesmacznego humoru, "Hotel Transylwania" nadawałby się dla szerszego grona odbiorców, a nie tylko tych, którym taki humor nie przeszkadza. A tak - "Hotel Transylwania" to kolejny mózgotrzep autorstwa Tartakowskiego.

użytkownik usunięty
Trojden

I teraz pomyśleć, że kolejne części "Hotelu" są jeszcze gorsze...

użytkownik usunięty
novakowsky

Popieram w całości. Jedynak na 1 nie zasługuje, co najwyżej na 4.

ocenił(a) film na 9
novakowsky

Kolejny ponury ponurak na filmwebie...

adamus47

dokładnie to bajka a nie film psychologiczny po co ta spinka owszem akcja była przewidująca ale i sie podobało.troche rozrywki i dystansu novakowsky plisss

ocenił(a) film na 1
suseczek

Dystansu do czego? skoro film wypada na prawde okropnie w porównaniu nawet z innymi animacjami dla dzieci. i jaka "spinka" ? przecież tu chodzi o ocenianie filmu. Ja na prawde nie zamierzam nikogo przekonywać do moich racji. Bez spinki uważam że film był gówniany. Gdy go oglądałem byłem po prostu zażenowany. i tyle. moja ocena 1/10 bo film nie wywołał u mnie żadnej pozytywnej emocji. jedynie negatywne. Rozumiem że kogoś może to bawić. Nie jest łatwo sie z tym pogodzić ale skoro film ma tak wysoką ocenę to znaczy to tylko tyle że żarty z wypiętej dupy mają szerokie grono odbiorów. cóż sądze że pomiędzy kaberetonami na dwójce niektórzy lubią sobie taki film obejrzeć.

novakowsky

acha czyli uważasz że to bajka dla niedorozwojów umysłowych czy co....o jejku az mi się zal zrobiło ze taki filozoficzny kinomaniak, intelektualista zmarnował tyle czasu na oglądanie tej bajki serio nie chce się kłócić czy coś ale twoje słowa nie były miłe

ocenił(a) film na 7
suseczek

Mógł się mu nie podobać, ale jest tu sporo elementów za które nawet on powinien wystawić 4/10. Po prostu kompleksy i nic poza tym.
Moja córka była zadowolona z seansu, zresztą tak jak i ja. Według mnie jest to całkiem dobra animacja, a kolega powyżej piszący, chyba nie miał do czynienia z żenującą ''bajką''. Mogę mu podać przynajmniej kilka przykładów.
pozdro

ocenił(a) film na 10
novakowsky

aha scena z wypiętą dupą ? Jakbyś nie wiedział to była chyba tylko raz i to przez pół sekundy.Film jest super,dawno nie oglądałem dobrej produkcji jeżeli chodzi o bajki.Masa gagów jak na przykład tip z telefonem i muzyczką I'm Sexy and i know it. Po prostu dobre.Nie wiem co trzeba zrobić żeby się ,,zażenować na takim filmie" Pozdrawiam.
P.S to jest filmweb staranniej dobieraj słowa ;)

ocenił(a) film na 6
novakowsky

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że "sceny z wypiętą dupą" to powrót do korzeni filmów komediowych :)

ocenił(a) film na 9
novakowsky

Człowieku co Ty masz z tym wypiętym tyłkiem?? Nawet nie zauważyłem tam takiej sceny.
Poza tym aż tak Cie to razi w bajce dla dzieci? Jak chcesz oglądać poważne kino to nie włączaj bajek dla dzieci. Ostrzegam w 90% są mało prawdopodobne a najczęściej poprostu zmyślone.
To tak na wszelki wypadek, jak byś nie wiedział:)

ocenił(a) film na 7
Norad272

Może po prostu marzy mu się wypięty tyłek?

ocenił(a) film na 7
novakowsky

Jakbym slyszał 90-letniego dziadka. Chociaz nie, taki ma przynajmniej poczucie humoru. Idź oglądaj inne dramaty i filmy psychologiczne, a nie psuj oceny dobrym filmom.

adamus47

Hahaha :)

ocenił(a) film na 8
novakowsky

gówno prawda

mitkaa

:DD

mitkaa

Właśnie. ! ;D

ocenił(a) film na 7
novakowsky

Mnie tam śmieszyło choć nie mam już czterech lat.
"Proszę natychmiast odłożyć świętej pamięci panów Mozarta, Bacha i Beethovena." - tak głupie, że aż śmieszne.

ocenił(a) film na 10
MarilynNorma

Tekst rewelacja. Jakich wiele w tym filmie :]

novakowsky

Ja się uśmiałem po pachy. A mam już 29 lat

ocenił(a) film na 9
demson

rowniez sie usmialem:) bajka rewelacja:) daje dyche bo wielce wymagajacy nie jestem;) a najlepsze teksty dla mnie to jak corka wilkolaka mowi "Pasek klinowy jest do wymiany" oraz "Witaj bracie Draculo ble ble ble" lub gdy Frankie skacze do basenu i mowi "Spokojnie kochanie, jestem dorosly i odpowiedzialny;) GERONIMO!!!!" oraz wiele innych tekstow:) a mam 28 lat;)

pozdro:)

novakowsky

Jeśli ten film animowany twoim zdaniem zasługuje na 1/10, to dla m.in. dwóch ostatnich części Epoki Lodowcowej należałoby wprowadzić skalę ujemną!

ocenił(a) film na 1
Egon_Olsen

Dla ostatniej owszem

ocenił(a) film na 9
novakowsky

chyba jesteś jakimś starym ponurym gburem jeżeli tak sądzisz o tym filmie,
twoja chęć pokazania sie przez danie takiej oceny udała sie,
żal mi ciebie człowieku...

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 8
novakowsky

Ja tam moze raz albo dwa widzialem jakies wypinanie pupki i to u niewidzialnego czlowieka chyba i nie wiem kto tam jeszcze co kolwiek wypinal, wiec nie wiem o co biega, ogolnie posmialem i ocenilem na 8. Nie wiem o co chodzi takim ludziom zero dystansu i poczucia humoru. I tak jak niektorzy napisali zawsze sie jakis ponurak znajdzie :)

użytkownik usunięty
novakowsky

dla mnie calkiem wporzo komedia. plus Adam Sandler i Andy Samberg w obsadzie, wiec nie wiem czgo sie innego mozna spodziewac jesli dodamy Selene Gomez, czyli gwiazde kina dla nastolatkow. zwykla komedia o dorastaniu i nadopiekunczym ojcu, ktory chce ochronic corke przed zlem swiata, podane w calkiem ciekawej formie.
dla samej opsady warto zobaczyc bo sa jeszcze Kevin James,Steve Buscemi, Jon Lovitz, David Spade, Brian George, Luenell czyli smietanka lekkich amerykanskich komedyjek, czyli spece od "wypinania tylka". Dlatego tylko i wylacznie w orginalnej wersji!
animacja jest przyjemna i klimatyczna, wiec technicznie nie ma nic do zarzucenia.
film jest czym jest i "nie wstydzi sie" tego, co wiecej ja to kupuje, bo dopiero bym czul zazenowanie gdyby Sandler probowal zrobic cos na powaznie.
plus za niezlego disa na "Zmierzch"

novakowsky

No niestety "Gnijąca Panna Młoda" ani "Shrek" z tej bajeczki żaden :) Hotel Transylwania ani nie przeraża ani nie rozśmiesza do łez. Jednak na 1/10 nie zasługuje moim zdaniem. Moim zdaniem świetny pomysł i scenariusz. Dosyć ciekawe dialogi - niestety nic nowego ani zaskakującego. Jednak chyba w tej bajce chodzi o rozrywkę i była ona przeznaczona do młodszych widzów, wydaje mi się że przy ocenie BAJKI nie można być aż tak krytycznym! Polecam obejrzeć z dzieckiem jako dobranockę. Dla mnie 5/10.

novakowsky

O biedny...co w życiu gorszej bajki nie widział (1/10 - wiesz ze 1 to najniższa ocena w skali? :D) Po co w ogóle tracisz czas na komentowanie tego "gówna" na forum i psujesz NAM nerwy. Proponuje angażować się w konstruktywne zajęcia albo oglądać dużo więcej filmów/bajek cobyś nie czuł potrzeby wypowiadania się na temat wg Ciebie totalnego dna. To nie jest film dla smutnych ludzi. A bajki to z założenia to nie są dla dzieci? Np. 4 letnich? Ale co ja wiem o grupie docelowej twórców bajek. :D AHA...PS. Uśmiech nie schodził mi z twarzy :))))))) I ciekawe, że tak utkwiło Ci w pamięci pierdzenie...było dużo innych tematów poruszonych w sposób zabawny. Śmiałe 7/10 za lekkość, pomysłowość, postaci i poczucie humoru.

ocenił(a) film na 8
katarzyna_15

Logika Draculi powalała:
-czy to prawda z czosnkiem?
D :-tak, swędzi mnie cale gardło
-A z kolkiem osikowym?
D: A znasz kogos kto by to przeżył?

Albo te dwie figlujące pchły: ,,Trzeba było spedzić miesiąc miodowy u tesciów' a to tylko kilka przykladow XD

ocenił(a) film na 4
novakowsky

Zgadzam się trochę z tobą. Film jest baznadziejnie żenujący , ale nie zasługuje na tak niską ocenę . Moja ocena to 4. Nie rozumiem jak ta bajka mogła być śmieszna ??? NO PO PROSTU NIE BYŁA , inaczej tego nie potrafię wyjaśnić , zastanówcie się czy na prawdę ta animacja sprawiła że nie mogliście złapać oddechu ?! Ludzie ta bajka ma lepszą ocenę od Meridy Walecznej ! Gdzie wasze gusta ? Gdzie krytyka ? Rozumiem że to bajka dla "dzieci i do śmiania" , ale to też film animowany, który powinnien mieć choć trochę wkręcającą fabułę, choć trochę zabawne teksty ( bo dla dzieci) i choć trochę mądre i ciekawe ( żeby dorośli nie nudzili się w kinie ), popatrzcie na produkcje Pixara, to są prawdziwe filmy animowane, animacje, a nie BAJKI , Bajki to niech dziecko ogląda na disney channel , a do kina się chodzi by pooglądać film, więc jak to dziecko chodzi raz na rok do kina to niech chodzi na coś mądrego, coś co go usatysfakcjonuje pod względem rozrywki ale coś co go przez chwilę zmieni pod wzgędem intelektuanym , a ta bajka ( H.T) to niczym się nie wyróżnia od tych telewizyjnych .

ocenił(a) film na 8
novakowsky

Było tam kilka żenujących dowcipów ale przede wszystkim cala masa genialnych i blyskotliwych

novakowsky

To tylko twoje zdanie. Mi film się podobał. Ocena 1/10 to nieporozumienie ale chyba z Tobą. Oczywiście, masz prawo dać taką ocenę, ale według mnie w takiej sytuacji film nie może być nieporozumieniem ;) Wystawiam śmiałe 8/10.

ocenił(a) film na 7
novakowsky

No tak, niby żartów-pierdów trochę tam było, ale to aż tak nie rujnuje filmu, żeby dawać mu jeden. Też TROCHĘ obniżyłam przez to ocenę, ale bez przesady, 1 to się daję jak Ci się nic nie podobało, a sądzę, że coś tam musiało Ci się podobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones