PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 869
ocen
7,2 10 1 128869
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Frankenstein

ocenił(a) film na 7

... to imię naukowca który stworzył monstrum. Jak można było popełnić taki błąd w tej produkcji... ;/

ocenił(a) film na 8
Curt90

Nie imię tylko nazwisko :). A jest to tak użyte, w tej produkcji, bo powszechnie tak funkcjonuje w popkulturze. I dla dzieci jest to łatwiejsze do zrozumienia. To bajka nie czepiajmy się drobiazgów. :)

ocenił(a) film na 7
dark happy turtle

Tak, oczywiście to moja pomyłka. Z rozpędu napisałem "imię". Moim zdaniem to powielanie popularnego błędu. Ba, można było z tego zrobić dowcip, ale to już widać wykroczyło poza kreatywność scenarzysty. :P

ocenił(a) film na 8
Curt90

Te Mondtrum W kulturze masowej zwykle określa się ją jako stwór Frankensteina, potwór Frankensteina lub po prostu Frankenstein od nazwiska jej twórcy – naukowca doktora Wiktora Frankensteina. Wiec żadnego błędu w filmie z Tą nazwą nie ma :)

ocenił(a) film na 8
nasklep

miało być monstrum :D a nie mondtrum :)

ocenił(a) film na 7
nasklep

No, wlasciwie w filmie potwor Frankensteina tez sie nazywal Frankenstein, jak jego stworca. Cos jak Frankenstein jr.

ocenił(a) film na 7
Curt90

Po prostu nazwisko ma po tacie ;)

użytkownik usunięty
Curt90

Jaki film, takie bledy. Przeciez to szambo, wiec czego sie spodziwac?

ocenił(a) film na 6

To Ty chyba rzeczywiście beznadziejnego filmu nie widziałeś, skoro oceniasz "Hotel Transylwania" na 1. Film wybitny nie jest, ale nie można przesadzać z oceną w żadną stronę.

To po cholerę na niego lazłeś ??

użytkownik usunięty
nightgale

A uj cie to obchodzi.

Pokazałeś swój poziom gimbusie.
Moje gratulacje.

użytkownik usunięty
nightgale

To jest vortal o filmach - dobrych jak i zlych, a nie o tym czemu Galnospoke je oglada lub nie - tak wiec spadowa.

ocenił(a) film na 8

ogólnie to ciężko stwierdzić czy film jest zły czy dobry zanim się go nie obejży

użytkownik usunięty
Detoksynator

Otoz to. W samo sedno.

Curt90

Masz rację. Prawidłowo jest doktor Frankenstein i potwór Frankensteina. Przez te pomyłki w popkulturze też długo mówiłam na potwora Frankenstein. A w animacji zdziwiło mnie to tak samo jak Ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones