PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 800
ocen
7,2 10 1 128800
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Jest wspaniały

ocenił(a) film na 6

Ale i niepozbawiony wad. Te momenty o "uwielbieniu" do potworów były przesłodzone, ale... coś mnie
chwyciło, gdy go oglądałam.

ocenił(a) film na 7
nikolazd

Które momenty o ,,uwielbieniu" ?

ocenił(a) film na 6
Chantoria

Miałam na myśli między innymi moment, w którym Frankenstein wspina się na ten wielki balon oraz kiedy opowiadał o Draculi. Ech, uważam, że mimo tego, że ludzie lubią potwory, oglądają o nich, itd., każdy wystraszyłby się Draculi a tym bardziej Frankensteina, który się wydarł.

ocenił(a) film na 7
nikolazd

No tak, ale jak wszyscy byli ubrani podobnie to trochę to trudniejsze. Chociaż z drugiej strony, skąd ktoś miałby taki dobry kostium :P.
A co do Draculi to powinni się przestraszyć, że wypija krew i uciekać

ocenił(a) film na 7
Chantoria

A oni to potraktowali zupełnie zwyczajnie. To było takie nieludzkie zachowanie. Chociaż może nadal nie wierzyli do końca że to prawdziwy Dracula i po prostu wzięli to za zabawę :).

ocenił(a) film na 6
Chantoria

O tym mówię. Ale nie sądzę. Przecież potem nagle zaczął biec z nadludzką prędkością, a oni wciąż nic z tego nie robili. Poza tym, był moment:
"Ja jestem prawdziwym Frankensteinem!"
"Wiemy!"
I to mnie utwierdziło w przekonaniu, że brak w tym realizmu.

ocenił(a) film na 7
nikolazd

A do tego to potwory bardziej się bały ludzi, niż ludzie potworów, co też było dziwne. Przypomnij sobie chociażby ten chaos, gdy się dowiedzieli, że Johny jest człowiekiem :P.

ocenił(a) film na 6
Chantoria

Nie no, to mi akurat pasuje. :D Robiło za element parodii, poza tym, to jest odruchowe, że bali się tego, co kiedyś ich "skrzywdziło" (może nie zawsze bezpośrednio, ale i tak)

ocenił(a) film na 7
nikolazd

No w sumie racja, mieli przecież tylko to jedno wyobrażenie ludzi, które wmówił im Dracula

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones