PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 810
ocen
7,2 10 1 128810
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Polski

ocenił(a) film na 6

Mam pytanie do ludzi którzy widzieli film : polski dubbing jest dobry czy lepiej oglądać w oryginale z napisami ?

ironmaiden1996

Pytanie retoryczne. Lepszy oryginal. Zawsze. Moze tylko Shrek 1 rownie dobry co oryginal.

ocenił(a) film na 8
ironmaiden1996

Shrek jest jednym z nielicznych wyjątków od reguły, a reguła jest taka, że oryginał wygrywa starcie z dubbingiem ;)

ocenił(a) film na 9
ironmaiden1996

Według mnie polski dubbing stoi na wysokim poziomie. Dobrze dopasowani voice actorzy, którzy w przekonujący sposób odegrali swoje role. Oryginału nie widziałem, więc nie mam porównania.

Yogurt77

Nie wiem co ludzie mają do polskiego dubbingu, w bajkach jest rewelacyjny.

ocenił(a) film na 9
ironmaiden1996

Ja polecam z polskim dubbingiem, moim zdaniem bardzo dobry. No i teksty momentami są świetne, więc także tłumaczenie dialogów doskonałe :)

ocenił(a) film na 9
ironmaiden1996

Dubbing do bajek jest prawie zawsze świetny . Odradzam za to filmów z dubbingiem , lepsze napisy , lub ewentualnie lektor .

ocenił(a) film na 8
ironmaiden1996

Obejrzałam z dubbingiem i się pośmiałam, ale np. piosenki są niemal nie do zrozumienia, więc zamierzam przyjrzeć się wersji oryginalnej : )

ironmaiden1996

Pomimo tego, ze w wersji oryginalnej są bardzo charakterystyczne głosy, to jednak polski dubbing moim zdaniem rządzi.

ironmaiden1996

Polski dubbing bardzo dobry

ocenił(a) film na 10
ironmaiden1996

Pl dubbing jest świetny w bajkach !

ocenił(a) film na 8
ironmaiden1996

Polski dubbing ...SUPER. Lepiej najpierw looknij po Polsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones