PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 800
ocen
7,2 10 1 128800
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Pytanie do tych co widzieli przed premierą czy są jakieś efekty 3D ?

ocenił(a) film na 6
Iron_Man19

Byłam na seansie 3d, film oglądałam bez okularów i wcale mi to nie przeszkadzało

ocenił(a) film na 8
ClaudiaCentre

To na pewno nie było więc 3D, bo 3D bez okularów jest rozmazane i niewyrazne. Mogli się pomylić w kinie i puścić wam 2D - tak było u nas. Po 10 min i kilku zgłoszeniach zmienili taśmę - różnica diametralna.
Same efekty bardzo naks, głowa po wyjściu z kina nie boli :))

ocenił(a) film na 8
Tigercub

* bardzo najs

ocenił(a) film na 6
Tigercub

obraz był lekko rozmazany ale nie przeszkadzało mi to

ocenił(a) film na 6
ClaudiaCentre

pracuje w kinie, potrafie rozpoznac film 3d od 2d ;)

ocenił(a) film na 8
ClaudiaCentre

"obraz był lekko rozmazany ale nie przeszkadzało mi to" - a to bardzo ciekawe... Twój mózg wykazuje więc niewiarygodne możliwości adaptacyjne pewnie.
Ja bym nie była w stanie oglądać go bez okularów do 3D ;] Ale jestem tylko zwykłym śmiertelnikiem...

Tigercub

byłam na pokazie przedpremierowym, momentami zdejmowałam okulary i faktycznie obraz był lekko rozmazany, ale można było spokojnie obejrzeć seans ;)

ocenił(a) film na 8
Tigercub

Rozmazane to mogą być napisy i jak jest dobry film to obraz. Jak w filmie 3D jest tylko na plakacie i cenie biletu to czy oglądasz z czy bez okularów nie robi różnicy. Dobrym przykładem może być John Carter którego ponad 90% filmu oglądałem bez okularków i obraz był ostry jak żyleta.

ocenił(a) film na 7
Iron_Man19

radze ci iść na 2D ja nie wyczułem za dużej różnicy pomiędzy 2D a 3D w tym filmie ... : )

ocenił(a) film na 9
Iron_Man19

Są efekty 3D, ale nie jest to jakieś WOW, nie warto dopłacać też różnicy w cenie. Lepiej iść na 2D ;)

ocenił(a) film na 9
Iron_Man19

To moja wypowiedz na temat tej animacji :)

http://bierkisztuki.wordpress.com/2012/11/01/hotel-transylwania/

ocenił(a) film na 8
cieszyn30

Trochę się zgadzam, ale nie do końca ;) W kinie na seansie, na którym byłam były też i dzieciaki, i bawiły się wg mnie nieźle. One po prostu widzą inną warstwę bajki niż dorośli. To tak jak w np. "Shreku" - każdy znajdzie tam coś dla siebie, i młody, i stary. Z wiekiem zaczynasz po prostu zauważać inne płaszczyzny tego samego obrazu.

Iron_Man19

Wątek oglądania filmu 3d bez okularów bardzo mnie zainteresował. Muszę powiedzieć, że fragment dyskusji na ten temat powinien trafić do annałów najbardziej zagadkowych i zabawnych dyskusji na filmwebie. Pozdrawiam wszystkich pracowników kin i dopytuje czy oglądając film 2D w okularach 3D również film de facto jest w 5D ;-)?

ocenił(a) film na 8
raphis

hehehe ;D

raphis

Jest w tym jakaś pokrętna logika, ale jeśli oglądasz film w 3D w okularach 3D to przecież nie masz 6D, co? :)

ocenił(a) film na 9
Iron_Man19

Nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones