PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 800
ocen
7,2 10 1 128800
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Czy ten film spodoba się dwójce trzynastolatek, czy jest to raczej dla dzieci do lat 10? :P

ocenił(a) film na 8
Merkura

Byłam na tym z dzieciakami w wieku 8 lat i im się podobało,ale wydaje mi się,że widzom dorosłym,którzy znają Draculę i załapali różne przedziwne zniekształcenia zdarzyło się głośniej śmiać... Miejscami humor przeznaczony faktycznie dla dzieci,ale jak się tak ogólnie patrzy to bardzo przystępne dla dorosłych widzów:)

blood_lunka

Dziękuję bardzo za odpowiedź. :)

Merkura

Wróciłem właśnie z kina i szczerze mówiąc, mając na uwadze szybkość dojrzewania nastolatków, a już szczególnie nastolatek w dzisiejszych czasach, myślę, że może być różnie. Bo to tak jest, że chętniej pójdzie dorosły, niż trzynastolatek, "bo to obciach" ;). Ale to na pewno zależy od charakteru ;). Mnie osobiście film nie powalił (dowcipami też), ale nie był zły.

Tallahassee

Dobra, to trochę inaczej: Czy spodoba się trzynastolatce, która wprost uwielbia filmy animowane? :>

Merkura

No to skoro tak to jak zobaczy to oceni ;p. Ja uważam jednak, że nie powinna być zawiedziona. Moja ocena to 7/10 - ale jak zawsze oczywiście ocena subiektywna ;). Tak jak pisałem według mnie bajka super genialna nie jest, ale przyjemnie się ogląda, więc warto zobaczyć (a jeśli jeszcze to fan gatunku to już w ogóle) ;).

Merkura

Ja mam 13 lat i mi się podobało.

1234567892

Ty masz 13 lat? O_o

Merkura

A ja mam 14 i jak widzę takich ludzi, którzy są ode mnie młodsi tylko o rok to tracę wiarę w ludzkość...

andriej2

To był przytyk do mnie czy mówisz ogólnie?

Merkura

Ogólnie.

użytkownik usunięty
Merkura

Mam 16 i bardzo mi się podobało. Świetnie sie bawiłam.

Merkura

Skoro spodobało się dwóm 17 - latką...

Merkura

Ja mam 21 lat i byłam wczoraj na tym filmie z moim młodszym 9-letnim bratem i muśże przyznać , że film całkiem przyjemny i śmieszny. :-) Fajna fabuła i humor, moim zdaniem uniwersalny, bo i ja się cały czas uśmiechałam jak i mój brat był bardzo zadowolony. Jeśli ktoś lubi bajki/filmy animowane i nie jest wapniakiem, tylko chce czasem oderwać się na chwilkę od szarej rzeczywistości to czemu nie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones