PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 800
ocen
7,2 10 1 128800
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Robią ludziom błoto z mózgu ... To ja specjalnie wpisuję w wyszykiwarkę 'Hotel Transylvania' żeby sprawdzić czy może powstała jakaś adaptacja książki Chelsea Quinn Yarbro a tu takie gówno ... - polecam książkę.

ocenił(a) film na 8
CzarodziejkaGore

Nie dramatyzuj...

użytkownik usunięty
Annuere

NIE DRAMATYZUJ!?! Co się porobiło na tym świecie? Wszystko jest robione "w barwach różu". Gdzie się podział prawdziwy Drakula Brama Stokera i inne plugastwa, gdzie się podział klimat mroku, tajemnicy i mistycyzmu. Ja się pytam ku*wa GDZIE!

To jest animacja, komedia. Czy "prawdziwy Drakula" pasuje do kategorii "animacja" i/lub komedia? No chyba nie...

To jest Tartakovsky, on nie robi złych filmów. Robi po prostu filmy, na które wy nie czekacie.

użytkownik usunięty
pendrive_non

To tak jakby tworzyć komedię na tle katastrofy w Smoleńsku. Już raz została napisana historia Drakuli; po co ją tworzyć na nowo? Niech sobie wymyślą własnego stwora, wsadzą go w jakieś uniwersum i stworzą z tego komedię. Po kiego grzyba ruszają Drakulę. Jeszcze tego brakowało, żeby zrobili parodię Władcy Pierścieni.

hmmm... google...
http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+pier%C5%9Bcionka-2004-145968
-,-'

Sądzę, że taką ocenę chce dostać ten film.

Drakula którego chcesz, już jest. Po co szukasz go w nowych filmach?
To tak jak z Holmesem. Była sobie postać literacka. Przyszedł Ritchie i zrobił film przygodowy, którego główny bohater jest nieco wzorowany na Holmesie. Wziął te cechy, których potrzebował, zostawił te, które mu nie pasowały. Tyle. Jeśli ktoś świetnego przygodowego filmu, obejrzy Holmesa. Jak ktoś szuka czegoś, o nietypowym detektywie, weźmie książkę.

ocenił(a) film na 8
pendrive_non

Dokładnie, nic dodać nic ująć.

Annuere

Widzę, że w ramach przyznania mi racji, zmieniłeś avatar na Holmesowy :)

ocenił(a) film na 8
pendrive_non

Nie, od zawsze byłem wielkim fanem Sherlocka Holmesa, a ten avatar mam już jakieś pół roku :)

CzarodziejkaGore

Weź się uspokój. Animacje od dawna czerpią z klasyków, żeby podać widzowi coś lekkiego i zabawnego. Na tym polega parodia (a tym właśnie są bardziej ostatnio animacje, niż typowymi filmami dla dzieci, są naszpikowane smaczkami dla dorosłych). Tartakovsky zaś to dobry reżyser i potrafi dużo wycisnąć z tego gatunku. Kto oglądał i pamięta pierwsze serie "Laboratorium Dextera" ten wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones