PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 800
ocen
7,2 10 1 128800
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

rewelacja

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie najlepsza bajka 2012 roku naprawde niektore sceny byly napraawde bardzo dobre 10/10

ocenił(a) film na 7
mateusz12345_fw

Zgadzam się z Tobą z tym że jest to dobra bajka. Według mnie jednak nie porównuje sie do pierwszego Shreka bo jest ukierunkowana głównie do młodszych widzów. Sporo jest tam humoru który bedzie zabawny tylko dla młodszych widzów natomiast starsi beda sie odrobine nudzic. Według mnie scena z walka na stoly i kilka nastepnych scen. Sam pomysl jest swietny wykonanie bardzo dobre dialogi dobre. Film zdecydowanie zasluguje na pozytywna ocene. polecam

ocenił(a) film na 2
bic_jackowski

Moim zdaniem bardzo dużo tam właśnie "humoru" dla widzów starszych. Moim zdaniem ten film to niestety porażka, żałuje wydanej kasy na bilet... Teksty typu "Morda!" zamiast np."Zamilcz"? Dno totalne. I potem się dziwić, że dzieci wysławiają się, tak jak się wysławiają. Jak dla mnie film nie był śmieszny ani dla dorosłych ani dla dzieci.

ocenił(a) film na 2
bic_jackowski

Moim zdaniem bardzo dużo tam właśnie "humoru" dla widzów starszych (o ile o humorze tam w ogóle można mówić, jak dla mnie mnóstwo średniośmiesznych gagów, a chwyty z pierdzeniem są po prostu tanie i prostackie). Ten film to niestety porażka, żałuje wydanej kasy na bilet... Teksty typu "Morda!" zamiast np."Zamilcz"? Dno totalne. I potem się dziwić, że dzieci wysławiają się, tak jak się wysławiają. Jak dla mnie film nie był śmieszny ani dla dorosłych ani dla dzieci.

Przepraszam za podwójną odpowiedź, ale nie miałam możliwości edytowania poprzedniej a troszkę byków nastrzelałam ;) Oczywiście nie krytykuje nikogo, za to, że komuś się ten film podobał. Mnie po prostu kompletnie nie przypadł do gustu. I tyle w temacie.

mateusz12345_fw

Mnie również film się spodobał.Daję 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones