PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 810
ocen
7,2 10 1 128810
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

sfghj

ocenił(a) film na 5

Trochę ckliwa, trochę żałosna, niektóre żarty śmieszne, aż nie mogłam przestać się śmiać. Postacie są super, wizja wilkołaka z gromadką dzieciaków, zmęczonym życiem analitykiem wzbudziła moją sympatię, taki typowy szwagier (w tym przypadku zastanawiam się o potrzebie sterylizacji lub kastracji). Drakula zamiast być straszny przeuroczy, chociaż jego wstawki z demonicznym rykiem są... na początku zabawne, później już wzbudzało we mnie wręcz wstyd. Parka Frankenstein super, niewidzialny człowiek i wiecznie szukający miłości mumia. Córka wampirza cóż, typowa głupia 18-latka, tak jak jej chłopak. Naprawdę nie wierzę, że w jej wieku poznała miłość życia. Żarty niektóre naprawdę były ohydne i w stylu 6-latka, które bawi puszczanie bąków. Miało to potencjał na dobrą bajkę, ale skopali. 4/5 waham się

sintel

Postać Mavis nie była taka zła- po prostu nastoletni bunt dopadł ją późno, bo była trzymana pod kloszem. Ale jej wybranek był tak irytujący, że nie dałam rady go polubić... Być może to przez ten sam dubbing, ale przypominał mi tego antypatycznego kamerzystę z "Megamocnego".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones