PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 810
ocen
7,2 10 1 128810
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

swietna animacja

ocenił(a) film na 9

wersja z pl tluamczeniem nie rowna sie bajce w oryginale po ang, najwazniejsze motyw
przesmiewczy i mega wazny to AKCENT glownego animowanego bohatera DRACULI , ja
osobiscie padalam ze smiechu w kinie razem z moja 6cio letnia córka i Jej rowneisniczka:)
polecam naprawde kto moze to po ang;) kto nie moze to po pl, pewnie tez super ale podkreslam
akcent drakuli byl idealny zreszta nawet mowa o nim w bajce.

ocenił(a) film na 8
zajka84

Napisz, proszę, gdzie oglądałaś ten film po angielsku? Wszęzie gdzie szukam są wersje z dubbingiem :/

ocenił(a) film na 9
maaa21

ojjj wczoraj w kinie w Limerick w Irlandii:(((((( ale powaznie , obejrzalam dzisiaj trailer polski, i moja mina to cos jak z mangi , lezka obok oka, naprawde akcent Drakuli to motyw przesmieszny w calej bajce:)!

ocenił(a) film na 9
maaa21

juz jest:) http://torrentsection.com/torrent_search/?s=hotel+transylvania&submit.x=0&submit .y=0

ocenił(a) film na 8
zajka84

Dziękuję :) Miałam na myśli kino, ale torencik też się przyda :)

ocenił(a) film na 8
zajka84

Już nieaktualne. Weszłam na Twój profil i zobaczyłam Ireland :)

ocenił(a) film na 9
maaa21

....
pojawi sie niedlugo na torrentsection.com ...;/ napewno!!

ocenił(a) film na 9
zajka84

Według mnie polski dubbing był lepszy od oryginału, po angielsku Dracula miał akcent Tia Dalmy a cała reszta postaci (łącznie z nim) była o wiele mniej charakterna. Może i mogli by po polsku dać mu niemiecki akcent ale nie widzę konieczności.

ocenił(a) film na 8
Ewela1130

Co do dubbingu nie mam zastrzeżeń (dobrze dopasowany do postaci), poza tym, że Drakula faktycznie mógł mówić z tym swoim popularnym rumuńskim akcentem. Ale niemieckim? Nieeee...

ocenił(a) film na 9
maaa21

Faktycznie. Po prostu kojarzę wampiry ze Świato Dyskowym odpowiedniekiem niemiec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones