PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448020}
6,2 1 924
oceny
6,2 10 1 1924
How to Be
powrót do forum filmu How to Be

no proszę was o litoś. Nie widzieć filmu a a wystawiać 10? ;/

ocenił(a) film na 6
Kathia_3

No skoro gra w nim słodki Robert Pattinson ze Zmierzchu to musi być arcydzieło ^^

Ludzie są śmieszni.

ocenił(a) film na 6
nadineichaer

niektorzy mogli juz ten film zobaczyc. Byc moze nie wszyscy mieszkaja w Polsce. W Stanach jest co jakis czas puszczany na festiwalach.

ocenił(a) film na 6
Kathia_3

Raczej to mało prawdopodobne, żeby film ten miał lepszą średnią nawet o Ojca chrzestnego, który się znajduje na pierwszym miejscu na TOP świat.

Marcepanowa

Zgadzam się w kathia nie widzieć filmu a dawać arcydzieło bo gra w nim ten a nie inny aktor

Kathia_3

Ech, jak widzę takie coś, to aż mnie ręka świerzbi żeby za takie trollostwo zastosować podobne metody i wystawić 1/10, choć filmy nie widziałem (podobnie zresztą jak większość lub nawet wszyscy, którzy ten film ocenili).
Brak słów po prostu

użytkownik usunięty
Kathia_3

Moja droga, tu gra Pattinson to musi być arcydzieło ;>

W ciągu ostatniego roku jakoś dziwnym trafem średnia filmów, w których grają aktorzy ze zmierzchu poszła gwałtownie w górę...

Kathia_3

Ja już obejrzałam, 9/10 całkiem niezły ;) Film dostępny na torrentach więc możliwe że ktoś go już widział, ale fakt, że nie widzieć filmu a dać dyche to idiotyzm. Podobnie jak nie widzieć go i dac 1 ;P

NieLubieKaszy

W filmwebowej nomenklaturze 'niezły' to 6:)
Choć jedynki nie dałem, to i tak uważam, że 8,75/203 głosy to stanowczo za dużo. Nawet nie mam ochoty oglądać tego filmu, bo wiem, że będę nieobiektywny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones