7,0 175
ocen
7,0 10 1 175
98
chce zobaczyć
{"type":"film","id":201433,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hum+Aapke+Hain+Koun...-1994-201433/tv","text":"W TV"}]}
Hum Aapke Hain Koun...
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Pooja (Renuka Shahane) i Rajesh (Monish Behl) biorą ślub zaaranżowany przez ich rodziców. Wkrótce panna młoda zachodzi w ciążę i do domu małżeństwa zjeżdża się cała rodzina, w tym siostra Poojy - Nisha (Madhuri Dixit) i brat Rajesha - Prem (Salman Khan). Nisha i Prem zakochują się w sobie i gdy chcą przekazać tę szczęśliwą wiadomość swoimPooja (Renuka Shahane) i Rajesh (Monish Behl) biorą ślub zaaranżowany przez ich rodziców. Wkrótce panna młoda zachodzi w ciążę i do domu małżeństwa zjeżdża się cała rodzina, w tym siostra Poojy - Nisha (Madhuri Dixit) i brat Rajesha - Prem (Salman Khan). Nisha i Prem zakochują się w sobie i gdy chcą przekazać tę szczęśliwą wiadomość swoim krewnym, dochodzi do tragedii. Przyszłość zakochanych staje pod znakiem zapytania... Czy będą mogli być ze sobą?

Hum Aapke Hain Koun...! zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.