PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=911}
7,4 35 866
ocen
7,4 10 1 35866
7,4 7
ocen krytyków
Human Traffic
powrót do forum filmu Human Traffic

Witam, wczoraj znajomy puścił mi piosenkę z soundtracku human traffic i dziwił się że jej nie
znam gdyż uwielbiam ten film a ta konkretna nuta jest pierwszą jaką słyszy się po rozpoczęciu
oglądania, i tu mam problem gdyż spierałem się z nim że nutą początkową tegoż filmu jest
moguai u know y, no jestem pewny że gdy internet nie był na tyle popularny żeby oglądać filmy
na necie ja mialem HT na płycie i wtedy film ten zaczynał się właśnie od U KNOW Y, pamiętam
że właśnie ten wstęp nakręcał mnie na oglądanie za kazdym razem, ale teraz gdy szukam tego
filmu na necie nie zależnie czy są to strony do filmów online czy YT czy poprostu na stronie
gdziekolwiek film zaczyna się od razu od wypowiedzi pierwszego z bohaterów, czy mi pamięć
szwankuje ? czy może myle filmy i moguai rozpoczynał jakiś inny film ? prosze pomóżcie
szukam i szukam i nic nie moge nawet znaleźć jakiegokolwiek filmu który rozpoczynał by się tą
nutą a wiem że tak było, jak mi nie pomożecie to bede musiał pujść do domu i szukać w
stercie starych CD tej na której jest Human Traffic, please help

Miszczu00

dodam jeszcze dla kogoś kto ewentualnie mogłby lub chciałby mi pomoc że nawet na filmwebie film ten trwa 1:39 a na youtubie i w polskiej z lektorem i z napisami i po angielsku wszystkie wersje maja maks 1:35, brakuje akurat mojej piosenki, błagam niech ktoś mi powie że nie oszalałem bo nie moge przestać o tym myśleć

ocenił(a) film na 9
Miszczu00

Fatboy Slim - Build it up

Miszczu00

Ten kawałek Moguaia jest z 2002 roku, a HT z 1999. Oszalałeś :p

fakitol

a jednak przegladajac część wypowiedzi na temat pierwszej piosenki wqiekszość pisze żę właśnie Moguai :)

ocenił(a) film na 8
Miszczu00

są 2 wersje tego filmu - jedna zwykła (pierwotna), a druga "remixed" , różnią się ścieżką dźwiękową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones