PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6271}
7,5 39 899
ocen
7,5 10 1 39899
7,5 12
ocen krytyków
Hydrozagadka
powrót do forum filmu Hydrozagadka

Ja przede wszystkim jestem... estetą.Jestem bezwzględnie...inteligentny.

ocenił(a) film na 10
Iluvatar

"Pójdziemy powitać drogiego nam gościa, geniusz pochyli czoło przed mamoną." I oczywiście wszystkie wyżej wymienione cytaty:) Perełki, a film ha, ha, ha:) Kultowe dzieło Kondratiuka, czołówka czytane przez Cembrzyńską:) Ha, ha, ha chyb aktorzy grający w tym filmie byli nieźle nawaleni:) Kocham absolutnie:)

ocenił(a) film na 6
Iluvatar

1. Zdejm kapelusz.
2. Stój elemencie aspołeczny!
3. Przepisy BHP.

ocenił(a) film na 9
Iluvatar

"Jak bym cię uderzył, to byś zginął z głodu, lecąc na Marsa."

ocenił(a) film na 7
Iluvatar

sporo tych tekstów było, np:

"Proszę sie obudzić, niech pan wstaje, budze pana!!" ( to sie na budzik nadaje :))

-"Tym razem się nie udało, ale następnym razem, aa?
-Też sie nie uda!"

Przepisy BHP i Szekspir(?) bredzi pan!!
pan tu nie wejdzie, pan nie ma krawata, dobro społeczne i spokój publiczny
Goethe i fizyka dla klasy 7
bierz go, bierz go (i Plama dziuga go tym patykiem)cała scena z tym odliczaniem
kwiaciarka
Kulturalno-oświatowy( i genialny Dobrowolski), "on wam to mówi były bandyta przemytnik i oszust"

a waśnie ktoś wiem kim był/ czym sie zajmował kulturalno-oświatowy tzw kaowiec?

marti_88

Chyba nie było tego w tym wątku:
"-Niech ryczy z bólu ranny łoś. Zwierz zdrów przebiega knieje. Ktoś nie śpi żeby spać mógł ktoś, to są zwyczajne dzieje
- Bredzi Pan"

ocenił(a) film na 8
Iluvatar

"Malutki, bierz koszyk i kwiaty, idziesz ze mną!"
"Jestem tłumaczem"
"- Chcę być obrońcą dam. -TY? - Tak jest, już się zdecydowałem. Chcę przejść reedukację"
"ZIEMIA PLANETA LUDZI!!!"
"- Pan jest diabłem... - Przede wszystkim estetą, książę"
"Big show... Wielkie widowisko... gdyby nie trudności obiektywne, powiedziałbym: bis"
"Zrealizował moją ideę, tylko w drugą stronę. To bardzo interesujące z metafizycznego punktu widzenia"

ocenił(a) film na 10
Iluvatar

"- Ale zanim pojedziemy dalej, ja muszę przedtem ukarać dróżnika.
- I o to chodzi, i o to chodzi! Ja sobie posłucham muzyki"

Iluvatar

"Lepiej chodźmy do domu. W tych warunkach nie można się bawić. Jeszcze zostaniemy za świadków."

ocenił(a) film na 10
Iluvatar

"panowie, żar leje się z nieba" i "niech pani weźmie udział w pieszym rajdzie PTTK na odznakę nizinną. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym i dobrze jest mieć odznakę"

ocenił(a) film na 10
Iluvatar

"Całą noc siedziałem z tym leszczem"

ocenił(a) film na 9
Iluvatar

"Kupiłem go w Japonii. Jego treserem był argentyński emigrant, niemieckiego pochodzenia. Były kapitan łodzi podwodnej."

ocenił(a) film na 8
Iluvatar

"Obowiązkiem mężczyzny jest bronić honoru kobiety. I odwrotnie. Otaczać ją opieką "

ocenił(a) film na 10
Viola__filmweb

Jeszcze widzę jeden na czasie tekst przeszedł nie zauważony, "jestem w prawdziwym kłopocie. Ja nie mam czasu!"

ocenił(a) film na 7
Iluvatar

Kupiłem go w Japonii.
Jego treserem był argentyński emigrant niemieckiego pochodzenia, były kapitan łodzi podwodnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones