Film

1970 1 godz. 10 min.
7,6 36 505
ocen
7,6 10 1 36505
13 535
chce zobaczyć
{"rate":6.75,"count":4}
{"id":"6271","linkUrl":"/film/Hydrozagadka-1970-6271","alt":"Hydrozagadka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/62/71/6271/7794330.2.jpg"}
Podczas fali upałów w Warszawie znika woda. Superbohater As podejmuje się rozwiązania zagadki.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

W Warszawie w niewytłumaczony sposób znika woda i to w czasie największych upałów. Nad problemem pracuje profesor Milczarek (Wiesław Michnikowski). Angażuje on do pomocy legendarnego i nieustraszonego Asa (Józef Nowak). Okazuje się, że sprawcami całego nieszczęścia są tajemniczy maharadża (Roman Kłosowski) oraz jego pomocnik i partner wW Warszawie w niewytłumaczony sposób znika woda i to w czasie największych upałów. Nad problemem pracuje profesor Milczarek (Wiesław Michnikowski). Angażuje on do pomocy legendarnego i nieustraszonego Asa (Józef Nowak). Okazuje się, że sprawcami całego nieszczęścia są tajemniczy maharadża (Roman Kłosowski) oraz jego pomocnik i partner w interesach - doktor Plama (Zdzisław Maklakiewicz). Planują oni niesamowitą operację przeniesienia za pomocą odparowania i pomyślnych wiatrów ogromnych mas wody z Polski do kraju maharadży, Kaburu. Na drodze stanie mu nieustraszony As. Towarzyszyć mu będzie gadatliwy taksówkarz (Wiesław Gołas).

studio
Zespół Filmowy "Plan"
tytuł oryg.
Hydrozagadka
inne tytuły
Herman to tak naprawdę aligatorzyca Marta z płockiego zoo. Marta urodziła się na Florydzie w 1930 r., do Płocka przyjechała 30 lat później. Jest najstarszym mieszkańcem ogrodów zoologicznych w Polsce. Latem 2010 skończyła 80 lat.
Film nakręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Będziemy uprawiać miłość francuską - zdejm kapelusz! :D

  użytkownik usunięty

  Film jest nieprawdopodobnie poryty i pomimo wszystkich swoich technicznych niedociągnięć, a może własnie również dzięki nim, tak rozkłada na łopatki! Ja osobiście stawiam "Hydrozagadkę" wyżej od kultowego "Rejsu" I to nie tylko z powodu młodej Ewy Szykulskiej ... więcej

 • Najlepszy film jaki widziałem w życiu!

  Krol_Albanii ocenił(a) film na 10

  Film zwala z nóg łaki co wy wiecie o sztuce. Polecam oglądać po zatkaniu nosa Albańskim towarem. Pozdrawiam cały Gang Albanii!

 • Lubię takie filmy, niekonwencjonalne, oryginalne, lekko zwariowane

  500movies ocenił(a) film na 8

  Do tego świetna obsada i przepiękna Ewa Szykulska przyciągająca wzrok... Klasyk polskiego kina. Przy okazji pozdrowienia dla aligatorzycy Marty - Hermana z okazji 88 urodzin:)

 • Najlepszy teksty z tego kultowca.

  Iluvatar ocenił(a) film na 10

  Ja przede wszystkim jestem... estetą.Jestem bezwzględnie...inteligentny.

 • Dziewczyna tańcząca z marynarzem na zabawie.

  mrukowski ocenił(a) film na 7

  Ktoś ma jakieś informacje?