PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143410}

Hypnos

Hipnos
5,5 2 222
oceny
5,5 10 1 2222
Hypnos
powrót do forum filmu Hypnos

DAJE 7!!!

ocenił(a) film na 10

W TEGO TYPU FILMACH CHODZI WŁAŚNIE O TO ŻEBY TROCHĘ POMYŚLEĆ O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI A NIE TYLKO BEZMYŚLNIE PATRZEĆ SIĘ W EKRAN...AHA I PROSZĘ NIE MYLIĆ TAKICH FILMÓW Z HORRORAMI...

ocenił(a) film na 9
Jablonek

Popieram, główkować trzeba do końca filmu i zaskoczenie jest wielkie. Wszystko pięknie zgrane w całość. I wszyscy są zraźeni bo spodziewali się horroru, a tu psychologiczny... I nie potrafią jego docenić nawet gdy piękna laska o świetnych nogach biega przez cały film w obcasach :) daję - 9.

użytkownik usunięty
KameleoNick

Dołączam się. Jak się czegoś nie rozumie, to nie znaczy że coś jest kiepskie. 7+

ocenił(a) film na 4
Jablonek

Nad czym tu myśleć? Film pseudo psychologiczny.
Dobry film powinien wciągać fabułą a końcówka nawet mnie nie zadziwiła... marna próba powielenia kilku dobrych horrorków.
Jeżeli macie ochotę naprawdę pomyśleć mam kilka pozycji : numer 23, inni (pewnie znacie), nie proszeni goście, farmhouse (troszkę krwawy w pewnym momencie ale mi się podobał :)), plaga (już troszeczkę odbiegam od klimatu), ), wyspa tajemnic, wyspa strachu, sierota.
Jeden film mi jeszcze chodzi po głowie ale nie mogę tytułu sobie przypomnieć.

saia

nie wiem dlaczego, ale nie potrafię zaakceptować oceny, tudzież krytyki fanów horrorów, dreszczowców czy pokrewnych im pschodzieł filmowych.. przepraszam, jednakzę skaza tych ludzi powoduje taką skazę u mnie. na temat filmu nie mówię już nic, w końcu 'znawcą tematu' nie jestem (:

ocenił(a) film na 4
GlaniqGce

nie uważam się za jakiegoś znawce filmowego :)
wiadomo każdy ma odmienne upodobania dlatego trzeba liczyć się z pozytywnymi komentarzami jak i tymi negatywnymi.
a jak kto z tym sobie radzi to już indywidualna sprawa :")
pozdrawiam Cię ciepło.

saia

'znawca tematu' - nie miałem w tych słowach na myśli znawcy filmowego, ani nie było w nich ukrytego sarkazmu
zgadzam się, należy akceptować odmienne gusta i kryteria (:
mi także dupą wychodzi czytanie kolejnych waśni o 'bezzasadną krytykę' filmu, który ktoś sobie upodobał, przez drugą osobę lubiącą dany film//
ciepłe pozdrowienia w zimowej porze zdadzą się, ja również ciepło pozdrawiam ciepłem!

ocenił(a) film na 4
GlaniqGce

odebrałam wiadomość jako ziejącą sarkazmem no ale cóż nie dane mi odczytywać ukrytego znaczenia internetowych literek :))
ale filmy wymienione polecam równie gorąco jak i pozdrawiam.

ps. u mnie zima nie taka straszna.
dziękuje. ciepła Ci u nas dostatek ale i to przyjmiemy jako wróżbę ciepłego roku :)))

saia

Masz ,rację film trzeba dwa razy oglądać tak jak,,Grek zorba'' , CZY ,,Pulp fiction''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones