PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143410}

Hypnos

Hipnos
5,5 2 222
oceny
5,5 10 1 2222
Hypnos
powrót do forum filmu Hypnos

wielka nuda 2/10

ocenił(a) film na 2

Oj, wynudzisz się czytelniku na tym filmie - b.słaby scenariusz, pseudo freudowskie wstawki, po prostu źle przedstawiona historia, która wydaję się strasznie naciągnięta, a pomysł (choć nie nowy) całkiem dobry. nie polecam.

ocenił(a) film na 3
Atre

100% racji, nuda....straszna... film cienki jak d..a węża, plus beznadziejna gra aktorska to obraz tego co dane nam zobaczyć przez prawie 90 minut, naciągane 3/10.

ocenił(a) film na 7
Mik_B

Bo ten film trzeba zrozumieć, a nie podchodzić do niego w zły sposób.

ocenił(a) film na 7
Atre

No nie moge.... Film jest w porządku. Beatrice myśli że przyjeżdża pracować w szpitalu a jak się pod koniec okazuje sama jest jego pacjentką. Wszystko jest fajnie i logiocznie pokazane oraz nie nudzi, z tym że nie jest to film akcji czy nawet horror. Mnie film pozytywnie zaskoczył i kolejny raz widze że Hiszpańskie kino ma się dobrze.

BEATAiDAMIAN

Pomijając wartość samego filmu... Zawsze zastanawiałem się skąd biorą się na świecie ludzie, którzy lubią uprzedzać fakty i opowiadać innym kto zabił, itp. Teraz już wiem. Z Rybnika!

ocenił(a) film na 7
mattoid1973

W Rybniku nigdy nie byłem, to po pierwsze... Poza tym piszemy o tym jaki był ten film, więc nic złego nie zrobiłem

ocenił(a) film na 7
Atre

Zgadzam się,że tego typu filmy trzeba najpierw zrozumieć,żeby mogły się spodobać. Oglądając Hypnos nie mogłam pozbyć się wrażenia,że już to widziałam... Shutter Island,pomysł podobny,oczywiście gra aktorska Di Caprio była nieporównywalnie lepsza,jednak jest to kolejny przykład żerowania amerykańskiego przemysłu filmowego na niszowych produkcjach europejskich czy azjatyckich. Ogólnie film naprawdę udany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones