Odtwórz Zwiastun nr 1 2:12
Film

2017 1 godz. 43 min.
4,4 395
ocen
4,4 10 1 395
224
chce zobaczyć
{"id":"769579","linkUrl":"/film/I+Do...+Until+I+Don%27t-2017-769579","alt":"I Do... Until I Don't","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/95/79/769579/7851362.2.jpg"}
Dokumentalistka stara się udowodnić swoją tezę, że małżeństwo powinno być siedmioletnim kontraktem z opcją odnowienia. W tym celu rozpoczyna poszukiwania odpowiednich par.
I Do... Until I Don't
Zwiastun nr 1 2:12
I Do... Until I Don't - Zwiastun Nr 1 I Do... Until I Don't - Zwiastun Nr 1

Trzy pary z Vero Beach na Florydzie, będące na różnych etapach swoich związków, stają się tematem filmu o małżeństwie jako przestarzałej instytucji, która wymaga modernizacji. W życie Alice i Noah (Lake Bell, Ed Helms) wkrada się nuda, gdy zbliżają się do końca pierwszej dekady swojego małżeństwa i perspektywy rodzicielstwa. TymczasemTrzy pary z Vero Beach na Florydzie, będące na różnych etapach swoich związków, stają się tematem filmu o małżeństwie jako przestarzałej instytucji, która wymaga modernizacji. W życie Alice i Noah (Lake Bell, Ed Helms) wkrada się nuda, gdy zbliżają się do końca pierwszej dekady swojego małżeństwa i perspektywy rodzicielstwa. Tymczasem Fanny (Amber Heard), siostra Alice, jest pewna, że jej swobodne małżeństwo z Zanderem (Wyatt Cenac) jest kluczem do szczęśliwego, beztroskiego życia. Natomiast Cybil (Mary Steenburgen) i Harvey (Paul Reiser), zastanawiają się jak będzie wyglądało ich wspólne życie po opuszczeniu domu przez dzieci.

inne tytuły
Zdjęcia do filmu powstawały w Los Angeles (Kalifornia, USA). 
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przyjemny

  Dona121 ocenił(a) film na

  Nie rozumiem skąd taka niska ocena. Nie jest to rewelacyjny film ale ogląda się naprawdę przyjemnie. Jak dla mnie 6/10

  2
  • Ujdzie !

   con_desiros ocenił(a) film na

   Związki,związki i jeszcze raz związki i małe problemy ... Lekki,łatwy choć szału nie ma ! Obejrzeć nie zaszkodzi ;)

   1
   • Warto zmienić tytuł oraz dodać datę premiery

    writteninthestars ocenił(a) film na

    Zwłaszcza jeśli ta premiera już miała miejsce w Stanach.

   • Nowy tytuł...

    qiks33

    "I Do... Until I Don't".

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.