6,6 47 tys. ocen
6,6 10 1 46727
6,2 17 krytyków
I Love You Phillip Morris
powrót do forum filmu I Love You Phillip Morris

Pytanie.

ocenił(a) film na 4

Witam. Mam pytanie czy film ten jest warty obejrzenia w kinie. Chodzi mi o to czy jest to dobra komedia, która nie ma w sobie tylko "tępego" humoru.

ocenił(a) film na 4
fanmanu

Według mnie nie warto. Tyle w nim humoru co kot napłakał, przynajmiej dla mnie.

użytkownik usunięty
eMka0024

A może warto się wysilic i dostrzec pozytywne walory? nie ma co prawda dużo humoru w filmie, było może 10 śmiesznych scen które trzymały w dobrym samopoczuciu przez większosc filmu lecz już tak mniej więcej od połowy zaczynał się, dla mnie przynajmniej bardzo ciekawy dramat lecz nie całkowicie odebrany od klimatycznego humoru ;) film jak dla mnie 8/10 warto wydac te pare złotych i zobaczyc w kinie film zrobił na mnie duże wrażenie.

ocenił(a) film na 4

Szczerze mówiąc, ten film nie zasługuje na miano dobrej komedii, a o to właśnie pytał się autor tematu. Gra Carrey'a była naciągana, przez co ta gejowska miłość raziła po oczach sztucznością i sprawiła, że ich historia mnie nie urzekła. Niemniej jednak każdy z nas ma swoje zdanie.