PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444424}
6,6 46 586
ocen
6,6 10 1 46586
6,1 9
ocen krytyków
I Love You Phillip Morris
powrót do forum filmu I Love You Phillip Morris

Film dosyć oryginalny,mnie najbardziej przekonał Jim,jako oszust,który cały czas probuje wymigać się od więzienia. Jakby na to nie patrzeć dobrze kombinował i miał w życiu dużo szczęścia. Co do pary kochających się gejów,wszystko fajnie,jestem tolerancyjna,ale czy w każdym filmie o homoseksualistach musi być seks? Jakoś z niesmakiem patrzyłam na te sceny. Podsumowując,film dobry,jednak dwóch facetów uprawiających seks do mnie nie przemawia.

hayley11000

A czemu w każdym filmie o parze heteroseksualnej musi być seks?

teko4

Wcale nie musi i znam parę takich.

hayley11000

Wierzę, ale chodzi tu o to, że seks po prostu dobrze się sprzedaje. Nie musi, ale jest w zdecydowanej większości filmów.

hayley11000

"Mojem skromnem zdaniem" seks w filmie miał urealnić związek jaki się narodził, namiętność, pociąg - czyli to co zwykle towarzyszy każdej miłości niezależnie od płci. Scena realistyczna, bardzo wymagająca dla aktorów - i przełamania się do niej w ogóle i gry, która nie będzie wyglądała sztywno. Bardzo dobry film. Fabuła ciekawa, film zaskakuje i momentami chwyta za serce.

ocenił(a) film na 7
sztoo

To chyba pierwszy stuprocentowo pozytywny komentarz dla tego filmu jaki spotykam tutaj. I zgadzam się z nim. Myślę, że rolą tego filmu było też pokazanie siły miłości - nie ważne czy homo czy heteroseksualnej. Steven cały czas dbał o to by uszczęśliwić Philipa, mimo że momentami odnosiło się wrażenie, że jego działania są podyktowane jedynie egoistycznymi pobudkami, pokręconą osobowością i potrzebą podniesienia sobie poziomu adrenaliny.
Niewątpliwie atutem tego filmu jest sama historia Russella. To jeden z tych obrazów, które pozwalają nam poznać postać jeszcze jednego zbzikowanego mieszkańca tej planety a przy tym niesamowicie sprytnego i obrotnego człowieka. Osobiście uwielbiam filmy opowiadające o wyjątkowych osobowościach.

Osobiście na nerwy grała mi tylko ta pseudo-hawajska muzyczka (a może czysto hawajska) towarzysząca większości scen ucieczki. Był to jakby głównym motyw muzyczny filmu, ale dla mnie był trochę irytujący.

ocenił(a) film na 8
hayley11000

"Z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami, to chętnie bym popatrzył"* - to wiele tłumaczy...

*(Robert Węgrzyn)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones