PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794}

I stanie się koniec

End of Days
6,2 19 308
ocen
6,2 10 1 19308
4,8 6
ocen krytyków
I stanie się koniec
powrót do forum filmu I stanie się koniec

Oglądałam na TVP2 i spodziewałam się szajsu a film mile mnie zaskoczył, oglądałam z dużym zainteresowaniem, dodatkowo muszę przyznać że Gabriel Byrne był najlepszy, świetnie odegrał swoją rolę, zatem duży szacun dla aktora.
Oceniam na mocną 8.

ocenił(a) film na 8
martamk4

Również oglądałem i wrażenia takie same

ocenił(a) film na 4
martamk4

Film był niestety słaby. Nie wiadomo co twórcy chcieli nakręcić - horror, kino akcji, czy jakieś SF? Fabuła nie jest zbyt oryginalna, całość dość chaotycznie nakręcona, a efekty specjalne CGI rażą w oczy. A końcówka to już dno... Czemu Arnold w tym zagrał? :( Jeśli ten marny satanistyczny film Ci się podobał, to obejrzyj klasyczne i ambitne produkcje jak "Omen", czy "Dziecko Rosemary" Polańskiego, te filmy są naprawdę dobre, a "I stanie się koniec" perfidnie żeruje na zaczerpniętych z nich motywach.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Widziałam te produkcje i również mi się spodobały. Poza tym oglądając "I stanie się koniec" nie spodziewałam się wielkiego horroru, ale był ciekawy i w ogóle się przy nim nie nudziłam. Chętnie obejrzałabym drugi raz.

ocenił(a) film na 4
martamk4

W takim razie OK, myślałem, że może nie znasz tych produkcji. Niestety "I stanie się koniec" w ogóle mi nie przypadło do gustu. I miałem podobne nastawienie - myślałem, że będzie średni film, ale okazało się jeszcze gorzej...Na plus można zaliczyć brutalność, czy nagość - z tego wykastrowane jest dzisiejsze kino i na tym wiele traci (Kolejne "Szklane Pułapki", "Terminatory" itd).

ocenił(a) film na 7
martamk4

Też mi się podobał

ocenił(a) film na 8
martamk4

Muszę przyznać, że mnie także pozytywnie zaskoczył - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones