PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267217}
7,2 382
oceny
7,2 10 1 382
Iberia
powrót do forum filmu Iberia

to taki mój mały apelek:P nie dawajcie niesprawiedliwych ocen filmom, jeśli Was po prostu nie interesują. rozumiem, że dla dużej części osób fil mógł wydawać się nudny, ale takie kino nie do wszystkich musi przemawiać. ja wszystkim bez wyjątku nawalankom dałabym najgorszą ocenę, ale tego nie robię, bo to nie moja działka po prostu:)

anetus

Gdyby każdy film oceniali tylko jego entuzjaści, ew. entuzjaści tematyki w nim poruszanej, nie byłoby czegoś takiego jak forum, że obiektywnej ocenie nie wspomnę. ;)

ocenił(a) film na 7
eon_blue

Przed obejrzeniem filmu trzeba (tak sądzę) mieć jakąś ochotę, coś co sprawi, że chcemy właśnie ten obraz zobaczyć. W przypadku oglądania Saury w kinie dziwne jest wrażenie z oglądania (nawet nie mając takiego zamiaru) osób, którym jego film "nie leży". Zastanawiam się dlaczego się zdecydowali wybrać do kina. W przypadku kina w ogóle ja do kina idę na film z myślą, że mi się spodoba i wybieram taki rodzaj, którego jestem entuzjastą - z tego powodu mam twórców, aktorów, gatunek na które wolałbym nie iść do kina, a nawet nie obejrzeć na monitorze, czy w tv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones