PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6324}

Ich troje

Threesome
7,0 3 859
ocen
7,0 10 1 3859
Ich troje
powrót do forum filmu Ich troje

Wczoraj pierwszy raz obejrzałam ten film i zachodzę w głowę, dlaczego nie poszłam obejrzeć go do kina, gdy była taka możliwość.
Jest doskonały. W delikatny i dowcipny sposób ukazuje bardzo skomplikowane relacje między trójką bohaterów.
Świetne dialogi. Porządnie zagrany. I bardzo dorosłe i logiczne zakończenie.

Ach... no i 1k+2m... spełnienie marzeń niejednej kobiety. ;-)
Polecam... polecam...

ocenił(a) film na 10
descolada


Oglądając ten film bardzo daaaawno, daaaawno temu niestety nie zapamiętałam tytułu. Mimo to, wspomnienie tej historii cały ten czas plątało mi się gdzieś tam w głowie. Historii niebanalnej i dosyć odważnej jak na 1994 rok, kiedy seks był jeszcze tematem tabu, nie mówiąc już o trójkątach.
Film naprawdę świetny, ponadczasowy wręcz.

ocenił(a) film na 9
descolada

Zgadzam się, podejrzewam, że wszystkiemu winna jest cenzura, dobry artykuł na ten temat http://www.filmweb.pl/article/HOLLYWOODLAND+MPAA%2C+czyli+jak+oni+oceniaj%C4%85- 71425
Pierwszy raz widziałem to chyba jeszcze na VHS... później jeszcze kilka razy na DVD, najlepiej ogląda się ten film w ciepły dzień w gronie dobrych przyjaciół płci mieszanej, seks po prostu wisi w powietrzu XP

ocenił(a) film na 7
aciddrinker123

ciekawa propozycja... :)

ocenił(a) film na 9
descolada

cudny film po prostu mozna oglądac na okrągło no i lara flynn boyle ahhhhhh
polecam kazdemu :)

ocenił(a) film na 9
descolada

a wpuścili by cie do kina w 1994?:)

nie stram sie być uszczypliwy, wesoło zagaduję. :) ja akurat byłem na tym w kinie, miałem 17 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones