PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95833}

Ichi zabójca

Koroshiya 1
7,1 5 297
ocen
7,1 10 1 5297
7,3 3
oceny krytyków
Ichi zabójca
powrót do forum filmu Ichi zabójca

piękny film

ocenił(a) film na 10

Się pomyliłem jeśli chodzi o moj ostatni wpis, on miał być odpowiedzią do pewnego wpisu nieco niżej, no nic trudno. Film naprawdę wspaniały i podobał mi się. Jak dla mnie każdy film tego reżysera robi na mnie wielkie wrażenie. Nie oceniałbym tez tego filmu pod względem filmu gore. Choć jest taka możliwość zaliczenia do tego gatunku, tu jednak co jest ważne sceny przemocy są uzasadnione, a w filmach gore nie są! Przepiękny film co by tu nie mówić o życiu. Naprawdę ważny film z przesłaniem. Bardzo mądre kino.

ocenił(a) film na 9
mariouszek

"Piękny, wspaniały" to trochę głupio powiedziane bo co tam było takiego pięknego ??Lanie gorącego oleju na gościa wiszącego za własną skórę?? .Ten film co najwyżej można określić jako dobry(jak dla mnie)dla Ciebie zapewne bardzo dobry, ale nie piękny :)

ocenił(a) film na 10
wassyl

A właśnie, że jest piękny i wspaniały! Serio, to po prostu wybitny film, który, jestem tego pewien, powinien być zaliczany do kanonu kina. Psuje mu opinie wielu pseudo-wielbicieli widzących w nim tylko gore. Zresztą z całym dorobkiem Miike jest tak samo. A to naprawdę wielki reżyser.

ckdexterhaven

Nie da się ukryć (co niektórzy próbują zrobić), że kolega bijitaa q ma całkowitą rację.

ocenił(a) film na 9
Marcineusz_Zet

Mi się wydaje że takie kino oglądają sami fani Takashiego Miike więc jak wy tu chcecie przeczytać obiektywną opinię?!

Taki niby ja.Co ja mam napisać jak ja jestem maniakiem jego filmow obejrzalem każdy do ktorego istnieją napisy takze dla mnie 10/10 bez 2 zdań. :)

ocenił(a) film na 7
mariouszek

Jakoś średnio mi się spodobał. Daję 7/10. Visitor Q, tego samego producenta, bardziej mi się spodobał. Tamtemu filmowi dałem 10/10 ;-]

użytkownik usunięty
____10

a właśnie Visitor to gówno,a Ichi to rzec nie rzec,pikny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones