PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480366}

Idol z piekła rodem

Get Him to the Greek
6,1 22 391
ocen
6,1 10 1 22391
6,4 9
ocen krytyków
Idol z piekła rodem
powrót do forum filmu Idol z piekła rodem

Jak kazdy dobry gwiazdor Rocka musi pic cpac walic panienki ile popadnie taki jest nasz bohater ,chociaż mozna było odczuć że c naszemu gwiazdorowi ta sielanka zaczyna się nie podobać Film gustuje w tematyce sekksu luznego zycia .Dla mnie kino jest smedne nie smieszne ja już wykład na temat trójkątu był durnowaty .Az na tej głupocie mi się przysneło na końcu i nie załuje 1/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Nie zauważyłeś, że cały film bym parodią tego uwielbienia dla idoli - gwiazdorów rocka, którzy ciągle ćpają, piją i dymają przypadkowe panienki ? To było oczywiste, a z Twojej wypowiedzi wynika, że nie zauważyłeś tego... Film ogólnie jest świetną parodią tych wszystkich nadętych gwiazdeczek rocka, których ostatnio tak pełno. Genialny w swojej prostocie, aha i piszę się "smętne", nie "smędne" ;)

ocenił(a) film na 1
PsychicznaSuka

Film tak kiepski jak te jego "Dzieci Afryki" hehe Jeśli ktoś chce zobaczyć kobiety w roli pustych puszczalskich idiotek a facetów w rolach pukających wszystko co się rusza pijaków i ćpunów to polecam :)

ocenił(a) film na 7
HardStone

Widzę, że dalsze wypowiadanie się nie ma sensu kiedy rozmówcy nie czytają mojej wypowiedzi, albo jej nie rozumieją, więc po prostu opuszczę to forum ;) pozdrawiam

PsychicznaSuka

o jakie gwiazdeczki rocka ci chodzi ? bo nie wiem o co chodzi

ocenił(a) film na 7
golab12

Jakie gwiazdeczki "rocka"? Te pseudo rockowe laleczki, które myślą, że grają "ostrą" muzykę, a serwują popowy chłam, oraz chłopaczków w rurkach, gadający o tym jak "imprezują i ćpają i są taak hardcore'owymi rockmanami", a chodzi mi tylko o to, że film jest parodią infantylnych zachowań celebrytów, mających siebie za wybitne jednostki.

PsychicznaSuka

aha, no fakt

ocenił(a) film na 9
kinoman1985

Wiesz, to była komedia a nie dokument.. Nie bierz tego aż tak do siebie ;)

kinoman1985

Jeżeli ta komedia nie byla smieszna dla kogokolwiek to wspolczuje mu nudnego zycia. I tak jak inni napisali to byla parodia a nie historia gwiazdy rocka.

ocenił(a) film na 4
whocares3211

Racja, tutaj ludzie podpierają się, że to parodia. Ok, ale w ogóle nie była śmieszna czy zabawna. Bardziej żenująca, a jeszcze bardziej nudna. Brakowało więcej konkretnych żartów. Straszny film jest konkretną parodią czy Robin hood: faceci w rajtuzach, ale to? Wyszło bardzo słabo. Trochę się dziwię, że ktoś daje temu filmowi więcej niż 6 w górę. o.O

ocenił(a) film na 2
kinoman1985

nie wiem co mnie podkusiło żeby go na obejrzeć... szkoda wydanych pieniędzy na produkcje tej tzw komedii. 2 gwiazdki za to że 3x się śmiałam. a p.diddy (czy jak on tam się teraz nazywa) po raz kolejny udowadnia że jest z drewna (inny jego popis to występ w teledysku z tą laską z pussy cat dolls, gdzie p.diddy "tańczy?")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones