PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 507
ocen
6,2 10 1 86507
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

Przez pierwsze pół godziny nie wiedziałem o co w ogóle chodzi w tym filmie. Jak już
skapowałem to zobaczyłem ile zostało go do końca to aż się przeraziłem. Ale zawziąłem się i
obejrzałem głównie z powodu reżysera. Nie była to jednak dobra decyzja. Po pierwsze tytuł: co
ma wspólnego z fabułą filmu? No chyba że chodzi o te dwa plakaty, figurkę konia i dyskusję
bez których film mógłby się z powodzeniem obyć. O realizmie komuny (to po drugie) już jest
osobna dyskusja więc nie będę się powtarzał. Mi zapadły w pamięci Żary - jak PKS jechał po
polnej drodze przy której stał przystanek a potem przy tej samej drodze postawiona tablica z
przekreśloną nazwą miejscowości. No bez jaj! Aż takiego zacofania to chyba nie było w '87?! Po
trzecie - mega wkur**** był Darek z gitarą zawodzący polskie "przeboje". Normalnie aż mi się
dźwigało! No i na koniec scena w gabinecie lekarskim. Zosia leży w brązowej bluzce,
dowiaduje się że jest w ciąży, ble ble i przytula się do Kuby. A tu CUD! Nagle jest w czerwonej
bluzce! No co jak co ale choćby nawet i to było celowo zrobione to i tak przegięcie. O produkt
placemencie Kredyt Banku na samym początku nie wspomnę. Ogólnie pomysł całkiem dobry,
scenariusz słaby i i adekwatny do tego efekt. Nie wiadomo czy to bardziej dramat czy komedia.
Tragedii aż takiej nie było, ale więcej niż 4/10 się nie należy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones