PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612453}
7,0 4 552
oceny
7,0 10 1 4552
Imaginaerum
powrót do forum filmu Imaginaerum

Genialny film!

ocenił(a) film na 10

Film wpłynął na mnie bardzo pozytywnie, podczas oglądania odczułem dużo emocji oraz
satysfakcji. Film jest wręcz genialny, także bardzo go polecam ;-) Film bardzo warty uwagi,
pozdrawiam! 10/10

ocenił(a) film na 8
TonyStark

Jak najbardziej się zgadzam. Razem z "Ink" i "Mr. Nobody" to mój ulubiony film!

ocenił(a) film na 3
TonyStark

Pisze do przedmowcow.Niestety ale to czego wy nie widzicie,widzą inni.Film jest zrobiony tylko po to aby wypromować kapelę Nigthwish i nic poza tym.Fabuła jest mdła i bezpłciowa.Taki jeden duzy videoclip zespołu Nightwish.A "INK" to juz insza para kaloszy;)

ocenił(a) film na 10
soglif3

Wypromować zespół? Nightwish jest już od dawna znanym zespołem... Film został zakręcony specjalnie dla fanów tego zespołu. Więc mało się zgadzam z Twoją wypowiedzią.

ocenił(a) film na 3
TonyStark

Czy Ty sie zgadzasz czy nie zgadzasz to nie ma wpływu na to,ze ktos kto nie zna kapeli, to po obejrzeniu tego filmu ją pozna i jesli spodoba mu sie muza to poleci do sklepu po płytę(czytaj: poszuka na torrentach). To jest biznes panie..Swiat jest wielki i zawsze znajdzie sie jakis nowy fan.Ale to bardzo dobrze.Ja nie mam nic przeciwko temu.Jesli chodzi o sam film to sądze,ze lepsza produkcje pod wzg "promo" zrobila kapela Lordi w http://www.filmweb.pl/film/Dark+Floors-2008-429642

ocenił(a) film na 10
soglif3

Każdy musi z czegoś wyżyć. Co do Dark Floors to widze, że Imaginaerum i tak ma lepszą ocene i więcej oddanych głosów. Więc jednak film przypadł ludziom do gustu. ;-)

ocenił(a) film na 3
TonyStark

Ludziom czy fanom?

ocenił(a) film na 10
soglif3

I jednym i drugim. Poza tym obydwoje mamy racje, więc może już nie przeciągajmy tego spamu? Co Ty na to? ;-)

ocenił(a) film na 3
TonyStark

Ok.Ale to chyba nie spam jesli piszemy na temat tematu;) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
TonyStark

Zgadzam się jak najbardziej :)

Na film trafiłam przypadkiem nie mając pojęcia kto go wyreżyserował i po co. Szczerze? Bardzo mi się spodobał: ciekawa fabuła, wyprawa w głąb pogmatwanej wyobraźni człowieka. O oprawie muzycznej chyba nawet nie ma co wspominać.

Spodobał mi się film i nie uważam tej produkcji jako teledysku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones