PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317902}
2,1 204
oceny
2,1 10 1 204

Immortally Yours
powrót do forum filmu Immortally Yours

1/10

ocenił(a) film na 1

Nieporozumienie usnolem po 40 minutach to i tak za dlugo wytrzymalem ogladajac ten szajs.

użytkownik usunięty
ivan344

Ten film jest obrzydliwie głupi. Może jakoś nie poprawnie dobrałem słowa, ale nie wiem jak to nazwać :). To jest po prostu kpina, podziwiam tylko reżysera, że zmieścił aż tyle minut, normalnie takie gnioty nie mają więcej jak 1h16min.

ivan344

Ja już po 5 min. wiedziałam , że to porażka. Wymęczyłam się jednak do końca ,żeby nikt mi nie zarzucił , że oceniam bez obejrzenia. Zastanawiam się kto z nas wyszedł na tym lepiej :0)
P.S. Co do kpiny - zgadzam się. Czy producenci myśleli , że sam chodliwy temat wystarczy? A tu niespodzianka - odbiorca nie jest taki głupi...

ivan344

To prawda... Takiego syfu już dawno nie widziałam... Jedyne, co mi się podobało, to wtrącone komentarze autora polskich napisów. :D

ocenił(a) film na 1
ewusekr

Miałam napisać dokładnie to samo. Reżyser musiał być bardzo naiwny myśląc, że film spodoba się widzom. :P

ocenił(a) film na 1
ewusekr

oo tak, komentarze były powalające xD poza skomentowaną już grą aktorską, fabułą, dynamiką i co tam jeszcze to na "największe uznanie" zasługują efekty specjalne rodem z lat 60. ; p Tylko zastanawia mnie, co w tym filmie robił Costas Mandylor...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones