PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 767
ocen
5,9 10 1 57767
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Zenada

ocenił(a) film na 3

Nie ma wogole porownania z filmem "300". Wszystko sztucznie i brzydko zrobione komputerowo,
tytani wygladaja jak jakies zgredy, trole. Ledwo dotrwalem do konca. Film jest totalna klapa.

ocenił(a) film na 10
Dawid_1220

Proszę cię, a czemu niby porównujesz w ogóle do 300? nie ma w tym sensu.

ocenił(a) film na 4
ZosiaVelZocha

Hmm, w porównywaniu tych produkcji jednak wbrew temu co piszesz zdecydowanie jest sens, już choćby dlatego, iż sami marketingowcy uznali to za stosowne, czemu wyraz dali chociażby na plakacie. A i inne powody też by się zapewne, mniej lub bardziej na siłę, znalazły.
Ale wracając do filmu, bez cienia zwątpienia, delikatnie do tego rzecz ujmując, to bardziej tak zgrabnie zwana kaszana aniżeli zacna superprodukcja. Walki niemiłosiernie sztuczne, przez co oglądając film często miało się wrażenie iż miast właśnie filmu na ekranie widzimy (fakt, iż wysokobudżetową) grę komputerową, choć przyznać trzeba iż zarazem dość efektowne, toteż mogły się podobać. Czego za to na pewno nie można już powiedzieć o scenariuszu, który po prostu i bez żadnych zbędnych wyjaśnień wołał o pomstę do nieba. Czegoś tak źle napisanego i wymyślonego to przyznam się szczerze dawno nie widziałem. Totalna masakra, która kładzie film zupełnie, obojętnie jakie techniczne wykonanie by nie było. Po naprawdę świetnym trailerze można i trzeba czuć rozczarowanie.
Jakkolwiek na początku pisałem iż całkiem zasadne jest porównywanie go z "300", to jednak mi zdecydowanie bardziej, także jakością, przypominał mające premierę rok wcześniej Starcie Tytanów (Gniewu jeszcze nie oglądałem). Do teraz zastanawiam się nawet który gorszy, ale obawiam się, że to właśnie komentowanemu przeze mnie Immortals należy się ta niechlubna palma pierwszeństwa.
3.5/10

ocenił(a) film na 3
dentryt

Owszem trailer swietny. Zapewne nie jeden widz skuszony poszedl do kina, a tu takie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 4
dentryt

Mi tam walki z udziałem bogów się bardzo podobały, widać było ich potęgę w porównaniu do ludzi czy tytanów.

ocenił(a) film na 3
ZosiaVelZocha

Nie ma sensu wedlug Ciebie ? hehe. Przeciez te filmy maja tych samych tworcow, wiec je porownalem.

Dawid_1220

popieram, jeszcze ta dziewica - wieszczka organizuje ucieczkę i walczy jak wojowniczka

ocenił(a) film na 2
Dawid_1220

Naucz się poprawnej ortografii ,wtedy pogadamy :) [W ogóle ! W ogóle ciemnoto !]

ocenił(a) film na 3
OptimusPrimefilmaniak

Wsadz sobie kij w dxxe i skamlej

Dawid_1220

potwierdzam, napisałem to zresztą nieco delikatniej w osobnym wątku. Film jest rozbrajający pod każdym względem, niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu. Ot papka co najwyżej dla młodocianych jankesów wychowanych na udawanych zapasach WWE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones