PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 768
ocen
5,9 10 1 57768
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Pozbawiony emocji.

ocenił(a) film na 5

Rozczarował mnie ten film.
Poza tym iż film w miarę wyglądał dobrze wizualnie oraz kolorystyka w filmie była przyjemna
dla oka to więcej zbyt wiele się nie dopatrzyłem jeśli chodzi o plusy.
Tak jakby ktoś wyssał wszystkie emocje z tego filmu.
Był nijaki, w ogóle nie porywał nawet momentami przynudzał.
Da się obejrzeć do końca ,ale ja po takim czymś spodziewałem się czegoś bardziej
ambitnego. Przeciętny film bez wyrazu, do tego Bogowie strasznie nieudolnie przedstawieni.
Ode mnie 5/10

ocenił(a) film na 4
Fireghost

Potwierdzam - film faktycznie całkowicie pozbawiony był klimatu i emocji, a przez co momentami był trochę nudny. Oczywiście produkcja powstała w związku z popularnością obrazu "300", ale tym razem zupełnie twórcom nie wyszło. Film generalnie jest bardzo wtórny, powielający schematy, sceny i ujęcia. Na plus z pewnością warstwa wizualna i świetnie zrobiona jedna z ostatnich scen tj. walka tytanów z bogami, ale poza tym produkcja ta nie ma absolutnie nic do zaoferowania.
Nie polecam - 4/10

użytkownik usunięty
Fireghost

Jedyne warte uwagi sceny to pojedynek bogów z tytanami.

Nie powiem jednak, że się rozczarowałem, bo tak naprawdę na nic nie liczyłem - film był słaby i było to łatwe do przewidzenia biorąc pod uwagę umiejętności filmowców z Hollywood do ekranizacji greckich mitów. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones