PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6437}

Indiański biegacz

The Indian Runner
7,1 1 369
ocen
7,1 10 1 1369
Indiański biegacz
powrót do forum filmu Indiański biegacz

Niezwykle wzruszajaca i dajaca do myslenia historia!!!Jestem pewien ze caly czas aktulna !!! Sean Penn przeszedl samego siebie jak na debiut!!! Warto rownierz wspomniec o muzyce ,ktora jest niezwykla a szczegolnie jeden kawalek mi przypadl do gustu:
The Band - I shall be released

Reszte soundtrackow mozna zobaczyc tu :
http://www.amazon.com/Indian-Runner-Original-Soundtrack/dp/B000008GTN

magck

Zgodzę się, film genialny, a soundtrack równie dobry. Szkoda tylko, że nie można go nigdzie dostać... :/

ocenił(a) film na 9
adasia_VM_fun

No film swietny sam w sobie, aktorzy, muzyka, fabula, wszystko bardzo ciekawe i ciekawie opowiedziane... Nie mozna sie tu chyba do niczego przykleic... A mam takie pytanie natomiast... Bo zastanawia mnie ta zabawna rolka a w zasadzie epizod z udzialem Benicio Del Toro :) - zagral to tak zabawnie i slodko, i ten jego glos... Tylko w sumie co to mialo byc? Co on jej dal? Pieniadze czy co? Niestety mowil po hiszpansku/mexykansku, jak zgaduje, wiec nie wiem co powiedzial, jedynie, ze to cos co dal Marii, swieci w ciemnosci pukajac sie przy tym w czolo :D. Moze ktos zrozumial o co w tym chodzilo? Bo jestem bardzo ciekawa... :) :P

magck

Muzyka jest faktycznie bardzo silną stroną filmu.

ocenił(a) film na 8
magck

Iście godny obejrzenia !!! - zdecydowałem się zakupić go do swojej filmoteki i postawić na najwyższej półce - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones