PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 882
oceny
7,5 10 1 162882
7,5 38
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Nie przepadam za serią słynnego przygodowego awanturnika, oglądałem go dlatego że, gdy miałem 7 lat obejrzałem na kasecie vhs, jakiś film z którego pamiętam tylko urywki m.in zjadanie wężów i wyrwanie serc, wówczas myślałem że to jakiś horror :D, ale n po kilku latach okazało się że to Indiana Jones: świątynia zagłady no i postanowiłem go oglądnąć jak właśnie nadażyła się okazja. Dużo efektów specjalnych ja na tamte czasy i dobra gra aktorska to bez wątpienia atuty filmu. 9/10

Spinel

Najslabsza z calej trylogii.Infantylna,niedociagniecia logiczne,masa bledow,z gumowymi mieczami na czele.Maly chinczyk shorty nieco irytujacy.Odstaje i to bardzo od 1 i 3.Daje 5/10

rockhound

takim jak ty to powinno się wyrywać serca

5476

Nie no,sluchaj,ja jestem fanem Indiany, ale swiatynia byla slaba i wielu ludzi na forum tez jest tego zdania wiec cos w tym jest.A serce mam wielkie,wiec szkoda by bylo mi je wyrywac ;-)

ocenił(a) film na 10
rockhound

Zasłona bogini Kali spowiła twe oczy!

ocenił(a) film na 7
rockhound

Zgadzam się też jestem fanem Indiany właśnie odświeżam wszystkie części ale świątynia dla mnie wypada słabo ale film określam jako dobry

ocenił(a) film na 6
rockhound

Że niedociągnięcia logiczne i błędy - zgoda. Ale że infantylny? Od kiedy sceny wyrywania serc, wrzucania ludzi do ognia, nakłuwanie laleczek wudu, biczowanie dzieci-niewolników i sceny w ciemnych jaskiniach są infantylne? Infantylne to są Troskliwe Misie, Miś Uszatek, Reksio, Przygód kilka wróbla Ćwirka, Krecik i Miś Colargol, a nie brutalne sceny rodem z dreszczowców.

ocenił(a) film na 9
Trojden

Nie rozumiem co jest nielogicznego? Tym filmem ojciec ustawial glowice hahaha na vhs hahaha

ocenił(a) film na 8
rockhound

A wg mnie ten sam poziom "głupoty" co w części pierwszej tylko że drugą widziałem w kinie więc większy sentyment

ocenił(a) film na 8
Spinel

Ja również odświeżyłem sobie po latach. I nie żałuję. W spory czy to najlepsza, czy najgorsza z spośród pierwszych trzech części się nie wdaję. Jak dla mnie bardzo zbliżony poziom.

użytkownik usunięty
galladorn

Ja także postanowiłem sobie przypomnieć serię Indiany Jones. I niestety stwierdzam, że jest to najsłabsza część. Pierwsza część jak najbardziej. W tym przypadku zgadzam się w stu procentach z uż. rockhound.

ocenił(a) film na 8

Ja nie odczułem jakiejś róznicy pomiędzy poszczególnymi częściami, no może za wyjątkiem czwartej. Ale kazdy widzi to na swój sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones