PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132876}
7,3 2 912
ocen
7,3 10 1 2912
Infernal Affairs: Piekielna gra 2
powrót do forum filmu Infernal Affairs: Piekielna gra 2

Wydaje mi się,że do końca nie rozumiem tego właśnie.Czy Ngai Wing-Hau na 100% wiedział,że Law jest kretem z policji( Luk Kai-cheung partner Wonga,wcielił go do tej roli) w momencie gdy zaczął gadkę o kolejnej szansie dla niego,czy też skapnął się w momencie kiedy złapał go za prawą stronę ciała i tym samym odkrył mikrofon?
Oraz czy wiadomo kim był zamachowiec na motorze,który próbował zabić Ngai Wing-Hau,lecz Yan go uratował?
A tak to chyba resztę ogarniam...

ocenił(a) film na 8
j91

A to nie było tak, że Law próbował do niego strzelić, ale nie miał już naboi i wtedy właśnie Hau się skapował? Czy skapował się najpierw, a później Law próbował go zastrzelić? Cholera, muszę jeszcze raz tę scenę zobaczyć.
A tym zamachowcem to chyba był Ming. On miał motyw, bo wiedział, że Hau pośle swoich ludzi na Mary jak się dowie, kto zlecił zabójstwo jego ojca.

ocenił(a) film na 8
Kasiek_haz

"A to nie było tak, że Law próbował do niego strzelić, ale nie miał już naboi i wtedy właśnie Hau się skapował? Czy skapował się najpierw, a później Law próbował go zastrzelić? Cholera, muszę jeszcze raz tę scenę zobaczyć."
Nie mam pojęcia o jaką scenę ci chodzi.Myślę sobie,że jeśli Hau skapował by się że Law chce go zabić to by Law nawet nie miał by szansy na to by go zabić bo ten dopadł by go pierwszy od razu.
A z Ming'iem to faktycznie możesz mieć rację.

ocenił(a) film na 8
j91

https://www.youtube.com/watch?v=X3fknoRpOWc
1.02.09

ocenił(a) film na 8
Kasiek_haz

nie ta scena nic w ogóle nie mówi właśnie.W niej Hau wie już kto jest zdrajcą i go dlatego zabija.Ale skąd właśnie wiedział że to Law...

ocenił(a) film na 7
j91

Wiedzial prawdopodobnie od wtyczki Sama, tego mlodego kadeta, ktory stal sie oficerem, przeciez to on wystawil Bossowi zone Sama na lotnisku.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Oglądałem znowu tą część tym razem z oryginalną ścieżką i angielskimi napisami.Hau wiedział o Lawie że jest wtyczką w mafi od Minga wtyczki Sama,który jakimś sposobem zainstalował podsłuch w sali konferencyjnej.Usłyszał że planowana jest akcja na Hau na parkingu oraz rozmowę Wonga i Luka gdzie ten drugi mówi,że ma w swojego kreta w mafi Hau od 7 lat.Później po tym Hau zabija Law'a uprzednio mówiąc mu że pracuje dla niego od 7 lat i wie że jest gliną.Co do żony Sama to Ming jej nie wystawił,bo ją przecież kochał.Hau wynajął 2 prywatnych detektywów którzy dowiedzieli się kto zabił jego ojca.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Miałeś racje że to Ming wystawił żonę Sama na lotnisku,hmm jakoś musiałem przegapić tą scenę przedtem...

ocenił(a) film na 10
j91

Być może Ngai Wing-Hau zorientował się, że Law jest policjantem w momencie, gdy przyjechali z Lawem powiadomić Yana o śmierci ojca. Law zatrzymał Yana, Yan powiedział, żeby zostawił go w spokoju, że nie chce nic wiedzieć i wtedy podjeżdża inspektor Luc z drugim policjantem i pyta się Lawa, czego chce. Inspektor Luc zwrócił się do Lawa, jakby go znał, a obserwujący to Hau musiał się wtedy zorientować, że Law jest wtyczką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones