PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98925}
7,6 18 986
ocen
7,6 10 1 18986
7,5 10
ocen krytyków
Infernal Affairs: Piekielna gra
powrót do forum filmu Infernal Affairs: Piekielna gra
rimonka

Gdyby tak było to film nie zbierał by takich not na filmwebie, czy imdb (a tam średnia wynosi 8,1). A jak wg Ciebie mają mówić? Po angielsku, bo za granicą ludzie nie chcą zaakceptować ich języka?

szmyrgiel

mysle ze musisz wiecej miec swiadomosci jak sie robi srednie ocen na portalach opiniotworczych. alez oczywiscie ze moga mowic po ukrainsko-norwesku, skoro robia filmu na ukrainsko-norweski rynek - przenosnia do przemyslenia. bez odbioru.

rimonka

A co tutaj jest do rozumienia? Wiele osób bardzo pozytywnie oceniło ten film, bo bardzo się spodobał, a nie sądzę, żeby użytkownikami portalu filmweb i imdb byli by w większości Chińczycy. O piniach krytyków już nie wspomnę. A napisz mi lepiej dlaczego mieli by kręcić film po angielsku? Każdy kraj kręci filmy w swoich językach, no chyba, że realia w filmie inaczej wymagają (ale to też nie musi być prawda). To jest film-film, dla rodaków i widzów za granicą. Za granicą jak ktoś nie chce chińskich dialogów to je dubbinguje, lub tłumaczy lektorem. Nie wiem co Ci przeszkadza tak bardzo w dialogach, skoro masz lektora, lub (jeżeli tak bardzo nie lubisz ich języka) znajdź wersję z jakimś dubbingiem, choćby i angielskim.

rimonka

Masz rację. Coś w tym jest... ich przerysowana gra i coś nieuchwytnego co jednak irytuje... Może to ten "wyszczekiwany" język, sam nie wiem, ale zgadzam sie z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones