PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001562}
5,9 755
ocen
5,9 10 1 755
Injustice
powrót do forum filmu Injustice

Obejrzałem i totalnie nie kumam postaw prezentowanych w animacji. Jeśli wielokrotnego mordercę się cały czas traktuje jak dziecko (joker) to jest się współwinnym kolejnych morderst (batman) - tak ja to widzę. Wypuścisz trynkiewicza - jesteś odpowiedzialny za tragedię kolejnych dzieci. Kara śmierci nie czyni z kata mordercy, to morderca skazuje się na śmierć podejmując takie a nie inne decyzje. Ale do filmu wróćmy. Połowa tych debilnych postaci ma wielkie halo bo superman zrobił sobie krucjatę, ktoś tam stwierdza , że justice league nie może być policją świata - git, za to mariusz po liceum i 6 miesięcznej szkółce policyjnej już może:) Idiota w kapturze cały film chroni wariatkę, która przyczyniła się do rzezi milionów, w pewnym momencie zabija ona 2 strażników w Arkham, żeby wypuścić z cel tych wszystkich gamonii ale pół godziny później nie ma problemu, żeby batman siedział z nią przy stole. Ta cała animacja to jakiś rozpiernicz umysłowy spowodowany najmądrzejszą decyzją w całym uniwersum, czyli zabiciem jokera . aaa i co to za scena z tym greysonem dostającym nowe moce, skąd co jak dlaczego? słabe strasznie i chyba pisane przez scenarzystów supergirl. supermanie nie zabijaj morderców , chrońmy harlej morderczynię milionów bo jesczze superman ją skrzywdzi. tragedia...

ocenił(a) film na 8
gumazagan

Jest spora różnica pomiędzy zgarnianiem przestępców do paki, a jednoczesnym ustanawianiem prawa, osądzaniem, wydawaniem i wykonywaniem wyroku. Ale racja, z Harley to przegięli...

ocenił(a) film na 10
gumazagan

Mi tam się podobało w końcu jakaś odsłona w której Super bohaterowie giną masowo tylko najbardziej mnie zdziwiła śmierć Flasha dostał z piły w łeb i koniec nawet nie poruszyli jego tematu.
Teraz przejdźmy do kwestii Bezmózgiej WW zapatrzonej w Supermana dopiero pod koniec filmu ogarnęła się że SM zabija każdego na swojej drodze.
No i beka jak SM zobaczył Louis Lane z brzuchem to już stał się dobry.
Jak każdy film czy serial ma swoje niedociągnięcia i nie musi być idealny żeby był Dobry.
Jest dobry ponieważ pokazuje że każdy popełnia błędy i błędne decyzje oraz głupotę wielu postaci w tym filmie czyli cechę ludzką w naszym świecie.
Dodam też że film zyskuje przez swoją nieprzewidywalność bo już nie raz widziałem te same schematy bo nikt nie jest w stanie wyreżyserować czegoś kreatywnego.
Mało jest ludzi z pomysłami i dlatego ten film powinien być ceniony a nie Hejtowany.
Na koniec dodam że jest tam Multiversum więc pokazali jedną z Milionów historii przygód Justice League która mnie urzekła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones