PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674480}

Instrukcji nie załączono

No se Aceptan Devoluciones
7 168
chce zobaczyć
Instrukcji nie załączono
powrót do forum filmu Instrukcji nie załączono

Nie oglądajcie go. Był śmieszny i radosny i zamienił się w horror, rozdarł mi serce.
Żałuje że go oglądałem! jestem zły na reżysera!
Przygnębiający :(

bull1977

co ty gadasz!!!!!!!! 10/10 dawno nie oglądałem filmu, na którym się śmiałem żeby na końcu tego żałować. Ogólnie to wprowadził mnie jak i innych w ślepą uliczkę. Spodziewałem się tego, że to Valentín umrze a tu niespodzianka. genialne kino. Jak dla mnie ten film porwał mnie bardziej niż Mój biegun na którym mi się przysnęło.

ocenił(a) film na 9
bull1977

Bardzo dobre kino, które przyprawia cię o śmiech, a w końcowych momentach o ból serca, reżyser igra emocjami, co jest genialne, ale i też jestem na nie go zły za to, cóż poradzić, 2 godzinki minęły w mgnieniu oka, jak te 7 lat...

ocenił(a) film na 9
bull1977

Również byłem przekonany że to Valentín umiera, a tu zonk na końcu :/ Film zajebisty i ten koniec dobijający.

ocenił(a) film na 10
bull1977

Mówisz nie oglądajcie... Mówisz 1/10 za zakończenie... Facet, jesteś dziwny. To właśnie zakończenie jest najważniejszym przekazem w całym filmie. Głównie za nie 10/10. I nie horror, a dramat, o czym zresztą uprzedzali. a to "nie oglądajcie", bo rozdarł Ci serce... po prostu idiotyczne.

ocenił(a) film na 8
angeldog

Ile ty masz lat? Ta strona jest do komentowania filmów! Każdy ma jakieś zdanie, które wolno mu tu wypowiedzieć. A dziwny ty jesteś. Nie wzrusza cię całą historia i losy ludzi tu pokazanych, tylko zabiegi reżysera. A problem polega na tym, że takie historie zdarzają się w prawdziwym życiu i myśl o tym jest dobijająca kiedy uświadomimy to sobie. Słowo horror opisuje, jakie uczucia towarzyszą osobie z uczuciami oglądającej taką historię.
Jeśli mówimy o idiotycznych "rzeczach" to pochylmy się nad tobą.

Koniec

w wersji polskiej udział wzięli...

ocenił(a) film na 10
bull1977

Reasumując: jesteś debilem o ograniczonym słownictwie, bez umiejętności czytania ze zrozumieniem, przy tym niezwykle pewnym swej debilowatej racyjki. Ssaj rurę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones