Film

Instynkt pierwotny

Primal
2019
1 godz. 37 min.
4,5 2 043
oceny
4,5 10 1 2043
366
chce zobaczyć
Myśliwy Frank nielegalnie łapie dzikie zwierzęta i przemyca statkiem do ogrodów zoologicznych. Tymczasem na pokład trafia morderca, który w tajemnicy jest ekstradowany do USA. Więcej Mniej
Instynkt pierwotny zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Instynkt pierwotny
Zwiastun nr 2 (polski) 1:50
Instynkt pierwotny
Zwiastun nr 1 1:27
nr 2 (polski) 2020-01-16T15:52:07 https://fwcdn.pl/webv/27/06/52706/thumbnail.52706.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/229/809329/instynkt_pierwotny___premiera_cineman_31_01_2020_.vp9.1080p.webm

Frank Walsh (Nicolas Cage) jest zawodowym łowcą zwierząt. Ze swoich wypraw w niedostępne rejony Amazonii każdorazowo przywozi egzotyczne okazy. Tym razem udało mu się schwytać niezwykle rzadkiego białego jaguara. Okazuje się, że frachtowiec, który wynajął do przewiezienia swoich zdobyczy, musi zabrać jeszcze jeden niebezpieczny ładunek.Frank Walsh (Nicolas Cage) jest zawodowym łowcą zwierząt. Ze swoich wypraw w niedostępne rejony Amazonii każdorazowo przywozi egzotyczne okazy. Tym razem udało mu się schwytać niezwykle rzadkiego białego jaguara. Okazuje się, że frachtowiec, który wynajął do przewiezienia swoich zdobyczy, musi zabrać jeszcze jeden niebezpieczny ładunek. To Richard Loffler (Kevin Durand) – zawodowy zabójca potajemnie ekstradowany do Stanów Zjednoczonych. Gdy na pełnym morzu udaje mu się wydostać z zamknięcia i uwolnić dzikie zwierzęta, statek zamienia się w stalową dżunglę, w której każdy krok może okazać się ostatnim. Kto zostanie królem tego polowania?

studio
Daniel Grodnik Productions / Imprint Entertainment / Pimienta
tytuł oryg.
Primal
inne tytuły
"US Marshals Service" nie używa statków do transportu więźniów za granicę. Zarządza rządową linią lotniczą "Justice Prisoner and Alien Transportation System", która przewozi wyłącznie więźniów.
Kiedy Frank (Nicolas Cage) wyjeżdża z dżungli, na dalszych ujęciach tablica rejestracyjna jego ciężarówki jest poplamiona błotem, ale w zbliżeniach już jest czysta.
Na brazylijskich dokach wszyscy pracownicy mówią po hiszpańsku, jednakże w Brazylii posługują się portugalskim, a nie hiszpańskim.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych