PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744}

Instynkt

Instinct
7,5 17 029
ocen
7,5 10 1 17029
Instynkt
powrót do forum filmu Instynkt

Film na prawdę dobry.. ciekawy, mądry, poruszający, z naprawdę świetną grą aktorską.. Spodziewałam się mrocznego dreszczowca a tu taka niespodzianka.. pod koniec miałam łzy w oczach i to nie dlatego, że mi szkoda tych słodkich goryli. Wartościowy film... uważam, że każdy powinien go obejrzeć. Może to zbyt śmiałe stwierdzenie, ale moim zdaniem każdy film Hopkinsem to perełka. Szkoda mi ludzi, którzy widzą w nim tylko banalną historyjkę o mordowaniu i próbie ratowania małp.

sandrus____

jestem tego samego zdania.
polecam też taki film http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+z+Ziemi-2007-322665

sandrus____

Dokładnie, jak czytam wcześniejsze wypowiedzi o nawiązaniu do thrilleru, o tym, że za dużo wątków, że sceny powycinane z innych filmów to ktoś naprawdę nie wczuł się w ten film. Do końca np. nie wiedziałem czy wyjdzie na wolność, czy w ogóle stanie przed sądem. Wkurzone spojrzenie psychiatry i jego krytyczne podejście miały właśnie na celu wywołać jego przemianę przez Hopkinsa (dlatego go wybrał, bo widział siebie przed laty). Jedynie zabrakło mi osądzenia strażnika. Film głęboki, z mnóstwem ciekawych dialogów, nawet przez chwilę mnie nie znudził

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones