PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93093}

Intensywność

Intensity
6,9 314
ocen
6,9 10 1 314
Intensywność
powrót do forum filmu Intensywność

mam ten film z napisami

ocenił(a) film na 10

widze ze duzo osob szuka tego filmu z polskim tlumaczeniem, ja szukalam dosc dlugo, w koncu udalo mi sie pobrac w wersjii angielskojezycznej. Sama przetlumaczylam i zrobilam napisy, wiec chetnie udostepnie jakby ktos chcial. mialam zamiar wrzucic go na jakas filmostronke, ale nie wiem jak wkleic napisy do filmu na stale. jesli ktos moglby w tym pomoc to prosze o kontakt. ayla82@poczta.fm

ocenił(a) film na 8
ayla82

Hm... i jak? Już wrzuciłaś to gdzieś? Bo nie mam kompletnie niczego w necie.

ocenił(a) film na 10
Kat9D

napisy sa na moim chomiku, ale nadal nie wiem jak wgrac napisy do filmu na stale. pokombinuje jutro. chomik nazywa sie ayla82.

ocenił(a) film na 8
ayla82

Może spróbuj z programem napiprojekt? http://www.napiprojekt.pl/ Program jest darmowy i wydaje mi się, że potrafi także automatycznie wklejać napisy do filmów.

ocenił(a) film na 8
ayla82

Wielkie dzięki, szukałam napisów do tego filmu ze dwa lata :))))

ocenił(a) film na 8
ayla82

Hej, i jak Ci z tym poszło? A może mogłabys udostępnić same napisy, jeśli uda mi się ściągnąć film?

ocenił(a) film na 10
ayla82

Witam. Wielkie dzięki za napisy, też czekałem na nie około 2 lat tak jak koleżanka powyżej. Film jak dla mnie rewelacyjny:)

ocenił(a) film na 10
osa2704

obie czesci Intensywnosci mam juz na chomiczku ayla82, wgrane polskie napisy mojego autorstwa. pozdrawiam i zycze milego ogladania ;-)

ayla82

Skorzystałam. Bardzo dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones