PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108157}
6,8 5 393
oceny
6,8 10 1 5393
Intermission
powrót do forum filmu Intermission

Prawdziwie irlandzko-amatorskie kino - nie lubie takiego. Nie bylo najgorsze,ale to jedyny film z Colline'm, ktory w ogole nie przypadl mi do gustu. I tu znow nie moge sie zgodzic z ocenami na filmweb. Film po prostu nuzy... i dlatego dostaje 5/10.

ocenił(a) film na 2
tomie_2

Film o marginesie społecznym, dziwolągach i kilku postaciach wziętych jakby z Klanu. Bardzo nieciekawy temat.

tomie_2

Świetny film, kapitalne portrety ludzi, specyficzne poczucie humoru, podobałby się też naszym sąsiadom Czechom :)

tomie_2

Uwielbiam Irlandzkie i angielskie kino, ale ten film jest zwyczajnie nudny. Polecam np rewelacyjny Perrier's Bounty. W ramach przeciwwagi :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
wingtsun

to bylo do mnie? O jakim pokoleniu coca coli mowisz? Jakie bezguscia? - pogielo?

tomie_2

@tomie_2: Nie daj się sprowokować. Po prostu zgłoś nadużycie.
Proszę, trochę kultury.
Tu taj chodzi o filmy. A nie o Was :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
obrazkowa

zglosilem, ale nadto czesto sie tutaj to zdarza. Ludzie maja wielkie problemy z artykulacja i ze swoja osoba :)

tomie_2

Zdarza się nagminnie i zawsze kiedy widzę takie komentarze zgłaszam nadużycie. Ponieważ jest różnica pomiędzy:: "nie zgadzam się z tym co Ty mówisz o danym filmie, ponieważ", a "jesteś idiotą i nie znasz się". Sory. Za bardzo lubię Filmweb, żeby tolerować takie rzeczy ;] POZDRAWIAM!

ocenił(a) film na 5
obrazkowa

Masz absolutna racje. Zbyt czesto. Administratorzy maja tu pelne rece roboty z blokowaniem wpisow ;)
Pozdrawiam rowniez.
"Perrier's Bounty" jeszcze nie widzialem, ale jesli polecasz...., sprobuje sie za niego zabrac.

tomie_2

Polecam! Rewelacyjna czarna komedia kipiąca irlandzko-angielskim humorem. Śmiałam się na głos ;] Miłego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones