PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168928}

Intruzi

Intruders
6,2 298
ocen
6,2 10 1 298
Intruzi
powrót do forum filmu Intruzi

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Nieporozumieniem jest ocena jaką ma ten mini-serial. Jest schematyczny, nieciekawy i okropnie długi. 160 minut na temat który klasycy Sci-Fi poświęcali jedno, krótkie opowiadanie.
Skusiłem się wysoką oceną, ale naprawdę nie rozumiem z czego ona wynika. Od strony tylko i wyłącznie przyjemności oglądania nadaje się to "dzieło" filmowe tylko do oglądania przy gotowaniu, albo przy obserwacji jak trawa rośnie. Dałbym 3 ale za tą długość dostaje 1. Naprawdę szkoda na "Intruders" czasu.

ocenił(a) film na 10
troczek

nieporozumieniem jest Pański komentarz gdyż nie ma Pan najmniejszego pojęcia co pisze

ocenił(a) film na 4
troczek

Prawda! film jest do bani,wcale nie wciąga,fabuła zakręcona brak spójności.

troczek

Nieprawda! za to film jest prawdziwy i należy go oglądać jako poszerzenie swoich wiadomości na ten temat....
czy oglądając np.dokument oczekujemy akcji i strzelanin?? raczej chcemy dowiedzieć się więcej o jakimś temacie , a tu proszę nie dokument , a dowiadujemy się sporo więc ???super film!!

ocenił(a) film na 8
troczek

Pozytywnie zaskoczyło mnie, jak profesjonalnie potraktowano kwestie psychiatryczne. Z tego co się orientuję, przeżycia ofiar w filmie są bardzo podobne do prawdziwych relacji. Fabuła ciągnie się powoli, ale sensownie. Klimatyczny lekki thriller o kosmitach w takim starym stylu, no i nostalgiczny klimat lat 80/90. Przyczepić się mogę tylko do końcówki, zbyt optymistycznej i z d*** wziętej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones