PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255591}

Inwazja

Evil Aliens
4,6 1 001
ocen
4,6 10 1 1001
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Świetny!!!

ocenił(a) film na 9

Film świetny, jeżeli stwierdzić, że jest pastiszem horrorów s-f klasy B. Dla mnie nieumiejętność aktorów i słabe efekty (chociaż te urywane członki) tak bardzo nie uderza. Totalny odmózgowiacz, ale jednak warty obejrzenia.

Sceny walki braci (pierwszej) i ta z kombajnem na prawdę wymiatają (do tego ta "muzyka inspirująca farmerów").

ocenił(a) film na 9
escariote

Zgadzam się w stu procentach! Jeśli ktoś spodziewał się rasowego horroru to nic dziwnego, że takie niskie noty. Dla mnie film z jajem i przytupem. Bawiłem się setnie a banana na gębie miałem prawie cały czas :)

ocenił(a) film na 9
karol_b_84

Prawdziwa uczta dla pożeraczy gatunku Sci-fi.
Duża dawka humoru i pastiszu oraz erotyki sprawiła że zamierzam wykopać ten film w koszu DVD za 5 zł XD

ocenił(a) film na 9
spawacz7

Scena seksu międzygatunkowego - miodzio, kombajn - yumi, walki braci - też w porządku... Film po prostu obłędny...

ocenił(a) film na 7
escariote

Cóż, po prostu dobre zwyrodnialstwo. Ja uwielbiam taką rozrywkę :) Mi najbardziej zapadło w pamięć analne wiertełko. fuj fuj brrrr... straszne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones