PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255591}

Inwazja

Evil Aliens
4,6 1 001
ocen
4,6 10 1 1001
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Moja opinia

ocenił(a) film na 4

Mam mieszane uczucia co do tego filmu. Z jednej strony nieźle się na nim ubawiłem i była w nim zawarta całkiem przyzwoita dawka gor. Z drugiej zaś strony film był tak kiczowany, tandetny i ogłupiający że aż przykro wspomnieć. Momentami poczucie humoru w nim zawarte było na poziomie Benny Hilla, nie zabrakło nawet przysłowiowej skórki od banana. Maiłem duże oczekiwania co do tego filmu nie ukrywam. Zapowiadało się ze będzie to naprawdę dobra produkcja. Brytyjski film, czarna komedia, gor – czego chcieć więcej. Do tego jego reżyserem był późniejszy autor wspaniałego „Doghouse”. Niestety między oboma filmami jest wielka przepaść jakościowa i o ile „Doguuse” ujął mnie nowym spojrzeniem na zombie to „Inwazja” mimo iż była śmieszna zawiodła mnie. Przez początek akcja była powolna, ale gdy się rozkręciła jedna scena biła druga – niestety nie nazwał bym tego wyrafinowanym humorem, była to jazda po bandzie, najbardziej głupawe gagi. Tu zasługuje na uwagę scena z kombajnem – prawdziwa perełka w historii kinematografii i seks ufologa z kosmitką. Film to totalny pastiż i karykatura kina SF. Osobiście nie będę ani polecał ani odradzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones