PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504631}

Ip Man 2

Yip Man 2
7,6 31 998
ocen
7,6 10 1 31998
Ip Man 2
powrót do forum filmu Ip Man 2

...

ocenił(a) film na 7

Ta część też stoi na wysokim poziomie, natomiast przy niektórych scenach nie mogłem dać wiary własnym oczom. Walka na stole, czy na targu wodnym - jakbym oglądał Matrixa Reaktywację. Walka Yipa z bokserem - Dragon Ball.

ocenił(a) film na 9
Daimonium

Tia, bajeczki troszkę.

ocenił(a) film na 6
Daimonium

Trochę za bardzo poszli w fantastykę w tej części. Momentami było nawet niesławne chińskie latanie.

ocenił(a) film na 8
VolfinaDeVolf

Mi najbardziej nie spodobało się to,że Yip Man zebrał od tego boksera taki oklep. Trenujący od małego mistrz powinien powalić takiego osiłka bez żadnego problemu tymczasem tutaj toczona była równa walka. Rozumiem,że to na potrzeby filmu,bo inaczej walka nie byłaby tak emocjonująca,ale mimo wszystko czułem niesmak już podczas walki mistrza Honga...

andrewalex

No w sumie.Gdyby to był jakiś heawy weight to jeszcze można przymknąć a to jakiś midlles ledwo wyższy od yip mana.W sumie zadziwiające było jak momentami bokser także robił bloki jak w kung fu przy tym całym młynku przechwytów i uderzeń.Kiedyś jak trenowałem kung fu to trener zaprosił jakiegoś chłopaczka boksera z trenerem.Taki z 90kg z 180cm.I walczył z naszymi trzema najlepszymi uczniami.To znaczy nie na raz tylko po kolei.W sumie każdemu wklepał.Tylko że oni mieli rękawiczki jak do mma a on rękawice bokserskie.I mogli kopać dodatkowo.

ocenił(a) film na 8
Daimonium

Zgadzam się,scena na stole to już fantastyka.
Ogólnie film nie był zły,jednak jedynka lepsza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones