PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32623}
6,4 673
oceny
6,4 10 1 673
Ivanhoe
powrót do forum filmu Ivanhoe

Nigdy nie czytałam książki, ale teraz po obejrzeniu tego filmu (po raz kolejny) na pewno to zrobię. Jako że uwielbiam filmy historyczne, a szczególnie te osadzone w epoce średniowiecza film przypadł mi do gustu i oglądam go za każdym razem kiedy emituje go telewizja.
Podobało mi się ukazanie problemów ówczesnych Żydów, choć uważam, że ten wątek mógł być trochę bardziej rozbudowany. W zasadzie to nie mam za bardzo do czego się przyczepić. A i sam film (przynajmniej mnie) się nie dłuży.

ocenił(a) film na 8
Kassandra_

Zgadzam się. Film dobry, nie jakieś arcydzieło światowego kina, ale ogląda się bardzo przyjemnie. Dodatkowy plus za sam udział oraz grę Rhys-Davies'a i Neill'a.

p.s.Rebecca była nie tylko ładniejsza od Roweny ale też biła ją na głowę pod każdym względem. Szkoda, że była Żydówką, bo tak to Ivanhoe nie powinien mieć żadnych wątpliwości :P

ocenił(a) film na 8
Kassandra_

Zgadza się. Film dobry. Nie jest to arcydzieło światowego kina, ale ogląda się bardzo przyjemnie. Dodatkowy plus dla filmu za udział i grę Rhys-Davies'a i Neill'a.

p.s. Rebecca nie tylko była ładniejsza od Roweny, ale ogólnie biła ją na głowę pod każdym względem...szkoda tylko że była Żydówką, co uniemożliwiło Ivanhoe dokonania właściwego wyboru :P

Soja

W końcu sam mówi królowi, że gdyby była ich rasy to nie pozwoliłby odejść jej na krok. Ja na jego miejscu wybrałabym Rebekę [choć to pewnie byłoby niemożliwe].

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones