PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6661}

Jądro ciemności

Heart of Darkness
6,3 3 990
ocen
6,3 10 1 3990
6,7 3
oceny krytyków
Jądro ciemności
powrót do forum filmu Jądro ciemności

film tylko dobry. a może nawet średni. nie wiem czy niezdarny styl kamery to konwencja, ale mi się napewno nie podoba. malkovitch wypada słabo (strasznie mnie zawiódł). klimat puszczy widoczny, ale tylko czasami. pozatym błędy - montażowe, zdjęciowe, moze nie notoryczne, ale dość widoczne... (raczej tu brak płynności bym zarzucił niż poważny błąd) no i.. kompletnie bzdurny błąd - krew na twarzy rotha/marlowa - czy pani sekretarka planu nie zauważyła że w poprzednich ujęciach roth wyglądał KOMPLETNIE inaczej?! bład tego rodzaju, nie jest to zazwyczaj wielce przeszkadzający błąd, ale tu... w tym filmie jest to błąd ochydny, śmieszny i po prostu duży :/ kolejny wielki błąd = cień kamerzysty. to przecież najpaskudniejszy błąd w kinie...
przepraszam że tylko minusy filmu wymieniłem, ale tylko w tej kwestii miałem coś do powiedzenia.

dnaoro

dorosłeś już?

kotbury

Tak, jak widzisz komentarz ma 18 lat więc dorosłem conajmniej dwukrotnie ;). Komentarz jest więc starszy od ciebie, co zgaduję po twoim bestialskim podejściu do sprawy ;). Gdyby się dało to bym ten mój stary komentarz usunął. Żeby odpuścić zaśmiecanie forów rzeczywiście trzeba dorosnąć. Powodzenia.

dnaoro

Coś się wysypały polskie znaki? "forów" = forów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones