PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467170}

JCVD

6,3 4 877
ocen
6,3 10 1 4877
7,0 4
oceny krytyków
JCVD
powrót do forum filmu JCVD

jestem fanem tego aktora od 1990 roku i obejrzałem wszystkie filmy dostepne w polsce lacznie z jcvd ktorego oficjalnie u nas niema i jednak powinien pozostac w kinie akcji . czekam na wasze opinie

marko1139

takiego fana właśnie szukalam :-) czy mozesz mi powiedzieć czy trik z papierosem z filmu JCVD jest aluzja do jakiegos konkretnego filmu Van Damme'a? Z gory dzieki za pomoc

ocenił(a) film na 8
marko1139

facet pozostaje w kinie akcji tu nie ma zadnych watpliwosci ! ten film
jest perelka jedyna w swoim rodzaju w jego karierze tym bardziej trzeba
go zobaczyc pozdro

marko1139

ten film pokazuje van damma jako zwyklego czlowieka ktory jest tylko aktorem i w czasie gdy cos sie dzieje to on nie jest w stanie zrobic za wiele . jestem na tak ale filmy akcji z nim to bylo cos.pozdrawiam wszystkich fanow oraz przeciwnikow tego aktora

ocenił(a) film na 6
marko1139

film nienajgorszy. van damme pokazal ze nie tylko umie kopac i naparzac garsciami. ogolnie daje 6. piszecie ze powinien zostac przy rolach w filmach akcji? ostatnie produkcje z jcvd to niskobudzetowki a do tego klapy. ja bym go z checią zobaczyl w innej roli. mysle ze dałby rade w komediach:) pzdr

kursu


dla fanow van damma to by byla totalna porazka gdyby wystapil on w komedii . Ja wychowalem sie na takich filmach i mysle ze to juz klasyki ale maja to cos mimo tego ze niekture superprodukcje sa o wiele lepsze pod roznymi wzgledami.

ocenił(a) film na 9
marko1139

O tak, "Quest" i "Krwawy sport" to już legendarne filmy dla każdego fana JCVD.

ocenił(a) film na 8
WujekAngelo

uwżam że najlepszym jego filmem to Maximum Ryzyka !!!!
Pierwsza klasa !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones