PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=967}

Ja, Irena i Ja

Me, Myself & Irene
6,4 73 353
oceny
6,4 10 1 73353
5,2 10
ocen krytyków
Ja, Irena i Ja
powrót do forum filmu Ja, Irena i Ja

8/10

ocenił(a) film na 8

Komedia zrobiła to co powinna. Dała mi miło spędzony czas i trochę śmiechu. Czyli to co już dawno
nie widziałem w nowych tego typu filmach :) Aktorstwo Jima było świetne, Ci trzej synowie dopełniali
humorystyczny klimat filmu :D Nie patrzyłem na żadne efekty, błędy w scenariuszu, scenerii, bo nie
tego oczekiwałem. Tylko dzięki temu się dobrze bawiłem, bo wczułem się w klimat. 8/10 zasłużenie :>

ocenił(a) film na 8
Majks96

Popieram !!!

ocenił(a) film na 8
Niszczyciel2000

właśnie leci na Canal+ Family :) Przed chwilą była scena bójki Charliego z Hankiem mistrzostwo :) Jim pięknie gra.

Majks96

Parę gagów było niesmacznych, parę nieśmiesznych i trzeba było trochę poczekać aż się rozkręci (stąd obiżam ocenę) za to gł. para zagrała bdb! Jim świetny w podwójnej roli, jako Hank nawet miał coś w sobie ;D no i trojaczki- każda scenka z ich udziałem mnie rozśmieszała tak, że na początku przyćmiewali te z Jimem.... Generalnie dobra komedia, mimo paru wpadek o czym juz wspomniałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones